Top Condition Dog Rabbit(králík) & Spinach(špenát) paté 150 g

Vaše nákupní cena
23 Kč (21 Kč bez DPH)
Skladem

Kompletní mokré krmivo pro dospělé psy s králičím masem a špenátem. Masového paté s kompletním složením obsahuje králičí maso a špenát, což jsou skvělé zdroje živin pro vašeho mazlíčka.  Navíc obsahuje inulin, který podporuje trávení a posiluje imunitní systém. Složení: maso a výrobky živočišného… Více

Kód: juk17853
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Kompletní mokré krmivo pro dospělé psy s králičím masem a špenátem.

Masového paté s kompletním složením obsahuje králičí maso a špenát, což jsou skvělé zdroje živin pro vašeho mazlíčka. 

Navíc obsahuje inulin, který podporuje trávení a posiluje imunitní systém.

Složení: maso a výrobky živočišného původu 70 % (králičí 4 %, krůtí 4 %), ovoce (sušená jablka 0,7 % odpovídající 3,5 % jablek), deriváty rostlinného původu (inulin 0,4 %), zelenina (sušený špenát 0,1 % odpovídající 1 % špenátu), minerální látky.

Analytické složky: vlhkost 80 %, hrubý protein 11 %, hrubý tuk 5 %, hrubý popel 2,5 %, hrubá vláknina 0,4 %.

Doplňkové látky v 1 kg: Vitamin D3 160 MJ, Vitamin E 100 mg, Zinek (monohydrát síranu zinečnatého): 26 mg, Mangan (oxid manganatý) 2,5 mg, Měď (pentahydrát síranu měďnatého) 1,2 mg, Jód (jodičnan vápenatý bezvodý) 0,2 mg, Biotin 0,1 mg.

Doporučený způsob skladování: skladujte na suchém, chladném místě. Po otevření výrobek skladujte v chladničce a spotřebujte do 2 dnů.

Krmný návod: údaje uvedené v tabulce jsou pouze doporučená množství. Denní porce může záviset na věku a aktivitě zvířete.