Top Condition Dog Goose(husa) & Liver(játra) kousky v omáčce 85 g

Vaše nákupní cena
19 Kč (17 Kč bez DPH)
Skladem

Kompletní mokré krmivo pro dospělé psy s husím masem a játry. Kvalitní masové kousky v omáčce, které zaručeně uspokojí i ty nejnáročnější chlupaté gurmány. Navíc obsahuje inulin, který podporuje trávení a posiluje imunitní systém. Složení: maso a výrobky živočišného původu (88 % kousky v omáčce, z… Více

Kód: juk17849
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Kompletní mokré krmivo pro dospělé psy s husím masem a játry.

Kvalitní masové kousky v omáčce, které zaručeně uspokojí i ty nejnáročnější chlupaté gurmány.

Navíc obsahuje inulin, který podporuje trávení a posiluje imunitní systém.

Složení: maso a výrobky živočišného původu (88 % kousky v omáčce, z toho 14,5 % husí maso a 28 % játra), ryby a rybí deriváty, obiloviny, deriváty rostlinného původu (inulin 0,4 %), minerální látky, různé sacharidy.

Analytické složky: vlhkost 82 %, hrubý protein 9,5 %, hrubý tuk 4,5 %, hrubý popel 2,5 %, hrubá vláknina 0,4 %.

Doplňkové látky v 1 kg: Vitamin D3 160 MJ, Vitamin E 100 mg, Zinek (monohydrát síranu zinečnatého): 26 mg, Mangan (oxid manganatý) 2,5 mg, Měď (pentahydrát síranu měďnatého) 1,2 mg, Jód (jodičnan vápenatý bezvodý) 0,2 mg, Biotin 0,1 mg.

Doporučený způsob skladování: skladujte na suchém, chladném místě. Po otevření výrobek skladujte v chladničce a spotřebujte do 2 dnů.

Krmný návod: údaje uvedené v tabulce jsou pouze doporučená množství. Denní porce může záviset na věku a aktivitě zvířete.