Šampon s norkovým olejem, AIKO LONG HAIR WITH MINK OIL 1litr

Vaše nákupní cena
165 Kč (136 Kč bez DPH)
Skladem

Šampon pro psy s obsahem norkového oleje. Norkový olej je kosmetika s příznivým fyziologickým účinkem, která po rychlém vstřebání činí srst hebkou, hedvábnou a snadno se rozčesává. Rychle se vstřebává a pomáhá znovu získat vlhkost suché, popraskané pokožce. Používáním šamponu s obsahem norkového… Více

Kód: cobb42171
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Šampon pro psy s obsahem norkového oleje. Norkový olej je kosmetika s příznivým fyziologickým účinkem, která po rychlém vstřebání činí srst hebkou, hedvábnou a snadno se rozčesává. Rychle se vstřebává a pomáhá znovu získat vlhkost suché, popraskané pokožce. Používáním šamponu s obsahem norkového oleje si srst zachovává přirozený lesk a pružnost. Regenerační, zklidňující účinek na pokožku, zlepšuje pružnost pokožky a odolnost vůči škodlivým vnějším vlivům. Připravíme roztok ze šamponu a vlažné vody. Doporučené množství je 15 ml šamponu/10 kg tělesné hmotnosti. Množství šamponu potřebné ke koupání psa nalijte do 0,5 litru vlažné vody. Pro větší psy použijte 40-70 ml do 1,5 litru vody. Připravený roztok jemně vetřeme do předem navlhčené srsti zvířete. Rozpuštěné nečistoty a šampon opláchněte velkým množstvím vlažné vody.
Popis veterinárního přípravku: hustý roztok charakteristické barvy a vůně po esenciálních olejích.
Upozornění: Pouze pro zvířata. Uchovávat mimo dohled a dosah dětí. Před koupáním psa napojte, aby se nenapil ze šamponové vody. Vyvarujte se tomu, aby se šampon dostal do očí, uší či úst zvířete.
Skladování a upozornění na způsob nakládání a zneškodnění veterinárního přípravku a obalu: Skladujte při pokojové teplotě od +15 °C do +25 °C v původním obalu na suchém místě. Výlučně pro kosmetické ošetření zvířat. Odpad likvidujte podle místních právních předpisů.