RAFI paštika s KRÁLÍKEM, borůvkami, brusinkami a sušeným tymiánem 400g

Vaše nákupní cena
39 Kč (34 Kč bez DPH)
Skladem

Všechny ingredience pocházejí od renomovaných a prověřených dodavatelů z Polska, čímž je zajištěna čerstvost a přirozenost produktů. Jedná se o kompletní krmivo, které pokryje 100% denní potřeby vitamínů, minerálů a živin.Králičí maso je bohaté na mono a polynenasycené mastné kyseliny a zároveň je… Více

Kód: cobb40564
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Všechny ingredience pocházejí od renomovaných a prověřených dodavatelů z Polska, čímž je zajištěna čerstvost a přirozenost produktů. Jedná se o kompletní krmivo, které pokryje 100% denní potřeby vitamínů, minerálů a živin.
Králičí maso je bohaté na mono a polynenasycené mastné kyseliny a zároveň je zdrojem fosforu, železa a vápníku, který vyživuje kosti.
Lněný olej je bohatým zdrojem omega 3 a omega 6 mastných kyselin, vitamínu E a mnoha dalších biologických sloučenin, které mají protizánětlivé vlastnosti. Lněný olej je také bohatý na fytosteroly, které podporují správné fungování trávicího systému.
Borůvky a brusinky jsou plody, které mají antioxidační vlastnosti. Přídavek tymiánu má pozitivní vliv na správné trávení, obohacuje chuť jídla a má antibakteriální vlastnosti. Krmivo obsahuje železo, které je zodpovědné za správné fungování oběhového systému.
Tím, že svému psovi dáte Rafi, příznivě ovlivníte stav jeho kůže a srsti. Krmivo je bohaté na zdraví prospěšné složky, jako je lysin, leucin, methionin a cystin. Živočišné produkty jsou přirozeným zdrojem selenu, železa a mědi. Jedná se o složky, které podporují odolnost organismu proti škodlivým faktorům životního prostředí. Rafi s borůvkou a brusinkou má mimořádnou chuť zvýrazněnou ovocem a tymiánem, která napodobuje přírodní živiny.
Složení: maso a produkty živočišného původu 65 % (králičí maso 4 %), ovoce (borůvka 2 %, brusinka 2 %), minerální látky, oleje a tuky (lněný olej 0,2 %), sušený tymián 0,01 %.
Analytické složky: hrubý protein - 9 %, hrubý tuk - 7 %, hrubý popel - 2,5 %, hrubá vláknina - 0,8 %, vlhkost - 78 %, vápník - 0,3 %, fosfor - 0,25 %.
Doplňkové látky/kg: Vitamín D3 - 450 IU, Vitamín E - 40 mg, Zinek (oxid zinečnatý) - 30 mg, Mangan (oxid manganu (II)) - 2 mg, Měď (pentahydrát síranu měďnatého) - 0,4 mg, Jód (jodičnan vápenatý, bezvodý granulovaný, potahovaný) - 0,3 mg.