RAFI JUNIOR paštika s telecím masem, borůvkami a brusinkami 400g - konzerva

Vaše nákupní cena
40 Kč (35 Kč bez DPH)
Skladem

AKCE - sleva /původní cena 48,-Kč, nyní jen 40,-Kč !! RAFI JUNIOR paštika s telecím masem, borůvkami a brusinkami je lehce stravitelné krmivo s vysokým obsahem plnohodnotných a lehce stravitelných bílkovin, potřebných pro správný růst a vývoj štěňat a mladých psů. Telecí maso je cenným zdrojem… Více

Kód: cobb cbs40575
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

AKCE - sleva /původní cena 48,-Kč, nyní jen 40,-Kč !!

RAFI JUNIOR paštika s telecím masem, borůvkami a brusinkami je lehce stravitelné krmivo s vysokým obsahem plnohodnotných a lehce stravitelných bílkovin, potřebných pro správný růst a vývoj štěňat a mladých psů. Telecí maso je cenným zdrojem lysinu, tryptofanu a leucinu. Obsahuje také měď, zinek a vitamíny, čímž pokrývají denní nároky psa na tyto složky.
Díky obsahu lososového oleje krmivo poskytuje nenasycené mastné kyseliny omega 3 a omega 6, které podporují přirozenou imunitu a zlepšují činnost trávicího systému.
Borůvka a brusinka poskytují množství živin a vitamínů a spolu s tymiánem zvyšují senzorickou atraktivitu jídla.
Dolina Noteci do svých produktů nepřidává zvýrazňovače chuti ani umělá barviva.
Složení: maso a produkty živočišného původu 65 % (telecí maso 4 %), ovoce (borůvka 2 %, brusinka 2 %), minerální látky, oleje a tuky (olej z lososa 0,2 %), sušený tymián 0,01 %.
Analytické složky: hrubé proteiny - 10,5 %, hrubé oleje a tuky - 7,5 %, hrubý popel - 2,5 %, hrubá vláknina - 0,8 %, vlhkost - 77 %, vápník - 0,3 %, fosfor - 0,25 %.
Doplňkové látky/kg: Vitamín D3 - 450 IU, Vitamín E - 40 mg, Zinek (oxid zinečnatý) - 30 mg, Mangan (oxid manganu) - 2 mg, Měď (pentahydrát síranu měďnatého) - 0,4 mg, Jód (jodičnan vápenatý, bezvodý granulovaný, potahovaný) - 0,3 mg.