PreVital Cat kapsičky 4x100g, kuřecí kapsička 2x + telecí kapsička 2x 1bal.

Vaše nákupní cena
49 Kč (44 Kč bez DPH)
Skladem

Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky všech plemen. Obsahuje vitamíny  pro silné zuby a kosti  a  silný imunitní systém . Taurin pro  silné a zdravé  srdce.  Složení s kuřecím: maso a výrobky živočišného původu(34 % z toho 4 % telecí), ryby a vedlejší výrobky z ryb,vedlejší výrobky rostlinného… Více

Kód: juk 10710
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky všech plemen.

Obsahuje vitamíny  pro silné zuby a kosti  a  silný imunitní systém . Taurin pro  silné a zdravé  srdce. 

Složení s kuřecím: maso a výrobky živočišného původu(34 % z toho 4 % telecí), ryby a vedlejší výrobky z ryb,vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry.

Složení s telecím: maso a výrobky živočišného původu (34 % z toho 4 % telecí), ryby a vedlejší výrobky ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry.

Analytické složky: Vlhkost 82 %, Protein 9 %, Obsah tuku 5 %, Hrubý popel 3 %, Hrubá vláknina 0,8 %, Vitamín D3 290 IU, Vitamín E 30 mg.

Krmný návod: Průměrně velká kočka spotřebuje za den maximálně 400 g krmiva. Ideálně rozdělených do dvou krmných dávek. Podávejte při pokojové teplotě.