JOSERA Sensi Plus(s kachním masem) 12,5kg

Vaše nákupní cena
1 015 Kč (906 Kč bez DPH)
Skladem

DOSPĚLÍ PSI - Superprémiové krmivo pro dospělé psy všech plemen s citlivou trávicí soustavou.

Josera Sensi Plus je krmivo pro dospělé psy všech plemen s citlivou trávicí soustavou, nebo nesnášející hovězí, jehněčí či vepřové maso, sóju nebo pšenici. Snadno stravitelné ingredience zmírňují tlak na citlivý zažívací systém a nabízejí tak dobře snášenou stravu. Velmi vysoká snášenlivost… Více

Kód: JOS005
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Josera Sensi Plus je krmivo pro dospělé psy všech plemen s citlivou trávicí soustavou, nebo nesnášející hovězí, jehněčí či vepřové maso, sóju nebo pšenici. Snadno stravitelné ingredience zmírňují tlak na citlivý zažívací systém a nabízejí tak dobře snášenou stravu. Velmi vysoká snášenlivost tolerance a proto je krmivo vhodné i pro vybíravé psy. 

Josera Sensi Plus v přehledu:

Super prémiová kvalita a jemné zpracování vybraných surovin zajistí vysokou snášenlivost a je tak vhodné pro psy s citlivým trávicím traktem. Lesklá srst a zdravá kůže jsou známkou toho, že váš pes je optimálně krmen. To je zajištěno přítomností mastných kyselin, vitamínů a organicky vázané mědi a zinku. Lesklá srst a zdravá kůže jsou známkou toho, že váš pes je optimálně krmen. To je zajištěno přítomností mastných kyselin, vitamínů a organicky vázané mědi a zinku. Kvalita všech přísad je neustále kontrolována. Kvůli zachování cenných vlastností, jsou granule baleny do praktického, znovuuzavíratelného sáčku AromaSafe.

Složení:

drůbeží masová moučka (drůbež 12,8%, kachna 15%), celozrnná kukuřice, rýže, řepné řízky, drůbeží tuk, drůbeží bílkovina hydrolyzovaná, minerály, prášek z cikorky (inulin).

Nutriční látky:

Kyselina pantothenová mg/kg 50, Niacinamid mg/kg 85, Kyselina listová mg/kg 5, Biotin mcg/kg 950, 
Żelezo (železitan (II) sulfát, Monohydrát) mg/kg 200, Zinek (zinek chelát-glycin, hydrát mg/kg 160, 
Mangan (Mangan-(II)-oxid, Hydrát) mg/kg 16, Měď (měď chelát-glycin, hydrát) mg/kg 20, Jód (jodičnan vápenatý) mg/kg 2,0, Selen (seleničitan sodný) mg/kg 0,3, Vitamin A m.j./kg 17000, Vitamin D3 m.j./kg 1700, Vitamin E mg/kg 200, Vitamin B1 mg/kg 15, Vitamin B2 mg/kg 20, Vitamin B6 mg/kg 20, Vitamin B12 mcg/kg 100.

Analytické složky:

Hrubý protein % 24,0, Obsah tuku % 12,0, Hrubá vláknina % 2,3, Hrubý popel % 7,0, Vápník % 1,45, Fosfor % 1,0, Sodík % 0,40, Hořčík % 0,10, Metabolizovaná energie MJ/kg 15,3.