JOSERA Optiness(s jehněčím masem) 12,5kg

Vaše nákupní cena
1 035 Kč (924 Kč bez DPH)
Skladem

DOSPĚLÍ PSI - Superpremiové krmivo pro psy středních a velkých plemen.

Josera Optiness je krmivo pro normálně aktivní dospělé psy. Obsahuje jehněčí a drůbeží maso, je lehce stravitelné a dobře akceptované. Současně je velikost granulí speciálně přizpůsobena čelistem středně velkých a velkých psích plemen.Snížený obsah bílkovin se postará o to, že orgány Vašeho… Více

Kód: JOS10011
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Josera Optiness je krmivo pro normálně aktivní dospělé psy. Obsahuje jehněčí a drůbeží maso, je lehce stravitelné a dobře akceptované. Současně je velikost granulí speciálně přizpůsobena čelistem středně velkých a velkých psích plemen.
Snížený obsah bílkovin se postará o to, že orgány Vašeho normálně aktivního psa nebudou silně zatíženy. Kromě toho poměr vápníku a fosforu v kombinaci s vitamínem C, manganem a mědí podporuje silnou kostní strukturu a zdravé klouby. Obsažené vitální látky L-karnitin a taurin mohou přispívat k posílení srdeční funkce.
Josera Optiness je zcela přírodní: neobsahuje žádná umělá barviva, aromata, konzervační látky, ani geneticky upravované suroviny. Jako většina produktů od Josera neobsahuje přísady, které mohou způsobovat alergie, jako jsou pšenice, cukr, sója nebo mléčné produkty. Kvalita všech přísad je neustále kontrolována. Kvůli zachování cenných vlastností, jsou granule baleny do praktického, znovuuzavíratelného sáčku AromaSafe.

Josera Optinesse v přehledu:

Vyvážený poměr vápníku a fosforu, vitamínu C, stejně jako i manganu a mědi, který se snadno absorbuje, podporují silnou strukturu kostí a zdravé klouby. Tento recept má průměrný obsah tuku a je tak zvláště vhodný pro běžně aktivní psy. L-karnitin a taurin podporují kardiovaskulární funkce.

Složení: 

Drůbeží masová moučka, rýže, ječmen, bramborový škrob (10%) řepné řízky, drůbeží tuk, jehněčí masová moučka (4,5%), drůbeží bílkovina hydrolyzovaná, minerály, prášek z cikorky (inulin), sušené novozélandské zelenopyskaté mušle (Perna canaliculus).

Nutriční látky:

Kyselina pantothenová mg/kg 50, niacinamid mg/kg 85, kyselina listová mg/kg 5, L-Carnitin mg/kg 250, taurin mg/kg 1000, biotin mcg/kg 950, vitamin C mg/kg 100, železo (železitan (II) sulfát, monohydrát) mg/kg 200, zinek (zinek chelát-glycin, hydrát) mg/kg 160, mangan (Mangan-(II)-oxid, Hydrát) mg/kg 16, měď (měď chelát-glycin, hydrát) mg/kg 20, jód (jodičnan vápenatý) mg/kg 2,0, selen (seleničitan sodný) mg/kg 0,3, vitamin A m.j./kg 17000,
vitamin D3 m.j./kg 1700, vitamin E mg/kg 200, vitamin B1 mg/kg 15, vitamin B2 mg/kg 20,
vitamin B6 mg/kg 20, vitamin B12 mcg/kg 100.

Analytické složky:

Hrubý protein % 22,0, obsah tuku % 12,0, hrubá vláknina % 3,0, hrubý popel % 7,0, vápník % 1,5, fosfor % 1,0, sodík % 0,40, hořčík % 0,10, metabolizovaná energie MJ/kg 15,1.