Josera Geflügel Menü Adult 12,5kg

Vaše nákupní cena
810 Kč (723 Kč bez DPH)
Skladem

DOSPĚLÍ PSI - Krmivo pro dospělé psy všech plemen.

Velice chutné a velmi dobře stravitelné krmivo s velkým množstvím masa pro dospělé psy všech plemen s běžnou aktivitou. Každé sousto je speciálním chuťovým zážitkem. Drůbeží maso jako jediný zdroj živočišných bílkovin zajištuje, že toto krmivo je velmi dobře snášeno. Bez přidání obilovin a sóji.… Více

Kód: JOS10015
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Velice chutné a velmi dobře stravitelné krmivo s velkým množstvím masa pro dospělé psy všech plemen s běžnou aktivitou. Každé sousto je speciálním chuťovým zážitkem.

Drůbeží maso jako jediný zdroj živočišných bílkovin zajištuje, že toto krmivo je velmi dobře snášeno. Bez přidání obilovin a sóji. Krmivi pomáhá zlepšit kůži a srst, která bude lesklá s zdravá. To zajišťují hodnotné mastné kyseliny, vitamíny, zinek a měď v lehce přijímatelné, organicky vázané formě. Lehce stravitelné krmivo prvotřídní jakosti.

Josera Geflügel v přehledu:

Lesklá srst a zdravá pokožka jsou známkou optimální výživy psa. To zajišťují hodnotné mastné kyseliny, vitamíny, zinek a měď v lehce přijímatelné, organicky vázané formě. Prvotřídní jakost a šetrné zpracování vybraných surovin zaručují vysokou stravitelnost a nabízejí optimální lehkou stravu zejména pro psy s citlivou trávicí soustavou. Mimořádně chutné a tak velmi vhodné pro mlsné psy. Kvalita všech přísad je neustále kontrolována. Kvůli zachování cenných vlastností, jsou granule baleny do praktického, znovuuzavíratelného sáčku AromaSafe.

Složení:

Celozrnná kukuřice, drůbeží masová moučka 29,5%, rýže, drůbeží tuk, řepné řízky, drůbeží protein hydrolyzovaný, minerální látky.

Nutriční látky:

Kyselina pantothenolová 35 mg/kg, ácido fólico 4 mg/kg, biotin 650 mcg/kg, niacin 60 mg/kg, železo (síran železnatý, monohydrát) 200 mg/kg, zinek (glycinchelát zinku, hydrát) 160 mg/kg, mangan ([II] oxid manganatý) 16 mg/kg, měď (glycinchelát mědi, hydrát) 20 mg/kg, jód (jodičnan vápenatý) 2 mg/kg, selen (Natriumselenit) 0,25 mg/kg, Vitamin A I.E./kg 13000, Vitamin D3I.E./kg 1300, Vitamin E mg/kg 150, 
Vitamin B1 mg/kg 10, Vitamin B2 mg/kg 15, Vitamin B6 mg/kg 15, Vitamin B12 mcg/kg 70, Vitamin C
mg/kg -.

Analytické složky:

protein 25,0%, obsah tuku 13,0%, vláknina 2,3%, hrubý popel 6,5%, vápník 1,45%, fosfor 1,00%,sodík 0,45%, hořčík 0,1%.