JOSERA Balance 12,5kg

Vaše nákupní cena
950 Kč (848 Kč bez DPH)
Skladem

STARŠÍ PSI - Superpremiové krmivo pro starší a méně aktivní psy.

Svým redukovaným obsahem tuku a energie je krmivo přizpůsobeno potřebám starších a méně aktivních psů. Redukovaný obsah bílkovin a tuků přispívá k lepšímu metabolismu. Vyvážené a velmi dobře snášené krmivo obsahující cenné antioxidanty pomáhá neutralizovat buněčné stárnutí. V kombinaci s obsaženým… Více

Kód: JOS006
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Svým redukovaným obsahem tuku a energie je krmivo přizpůsobeno potřebám starších a méně aktivních psů. Redukovaný obsah bílkovin a tuků přispívá k lepšímu metabolismu. Vyvážené a velmi dobře snášené krmivo obsahující cenné antioxidanty pomáhá neutralizovat buněčné stárnutí. V kombinaci s obsaženým L-karnitinem zabraňuje nadváze a poskytuje optimální poměr tělesného tuku a svalové hmoty. Josera Balance je to pravé krmivo pro pohodlné nebo starší psy. Krmivo bez pšenice a soji.

Josera Balance v přehledu:

Díky speciální receptuře omezující ztloustnutí a obsahu L-karnitinu představuje toto krmivo ideální potravu pro méně aktivní a starší psy.  Tato receptura má snížené množství bílkovin a tím může odlehčit metabolismu psa a jeho životně důležitých orgánů. L-karnitin a taurin podporují kardiovaskulární funkce. Kvalita všech přísad je neustále kontrolována. Kvůli zachování cenných vlastností, jsou granule baleny do praktického, znovuuzavíratelného sáčku AromaSafe.

Složení:

Celozrnná kukuřice, drůbeží masová moučka, rýže, řepné řízky, drůbeží bílkovina hydrolyzovaná, drůbeží tuk, minerály, prášek z cikorky (inulin), sušené novozélandské zelenopyskaté mušle (Perna canaliculus).

Nutriční látky:

Kyselina panthothenová mg/kg 50, Niacinamid mg/kg 90, Kyselina listová mg/kg 5, L-Carnitin mg/kg 300, 
Taurin mg/kg 1000, Biotin mcg/kg 1000, Vitamin C mg/kg 200, Żelezo (žetezitan (II) sulfát, Monohydrát mg/kg 200, Zinek (zinek chelát-glycin, hydrát mg/kg 160, Mangan (Mangan-(II)-oxid, Hydrát mg/kg 16, Měď (měď chelát-glycin, hydrát mg/kg 20, Jód (jodičnan vápenatý) mg/kg 2,0, Selen (seleničitan sodný mg/kg 0,25, Nutriční doplňkové látky v 1 kg:, Vitamin A m.j./kg 18000, Vitamin D3 m.j./kg 1800, Vitamin E mg/kg 400, Vitamin B1 mg/kg 15, Vitamin B2 mg/kg 20, Vitamin B6 mg/kg 20, Vitamin B12 mcg/kg 100.

Analytické složky:

Hrubý protein % 20,0, Obsah tuku % 8,0, Hrubá vláknina % 3,0, Hrubý popel % 5,8, Vápník % 0,95, Fosfor % 0,75, Sodík % 0,50, Hořčík % 0,10, Metabolizovaná energie MJ/kg 14,4.