FORMA Adult dog vepřové + rýže(pes 15-50kg) 12kg

Vaše nákupní cena
1 098 Kč (980 Kč bez DPH)
Skladem

  Superprémiové krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen s vysokým obsahem živočišného proteinu. Nabízí bohatou dávku vepřového masa a lehce stravitelné rýže, obohacenou sušenou řepou, pivovarskými kvasnicemi, lososovým olejem a Yuccou.   Doporučujeme toto superprémiové krmivo pro… Více

Kód: 320-1gjd772352/12kg
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

 

Superprémiové krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen s vysokým obsahem živočišného proteinu. Nabízí bohatou dávku vepřového masa a lehce stravitelné rýže, obohacenou sušenou řepou, pivovarskými kvasnicemi, lososovým olejem a Yuccou.

 

Doporučujeme toto superprémiové krmivo pro sportovní psy, jako jsou závodní psi, lovečtí psi v době honů, a také pro psy, kteří tráví většinu času venku, a pro juniory. I když je v krmivu obsaženo vepřové maso v hojném množství, psy na něj obvykle nejsou alergičtí, protože se v krmivech vyskytuje zřídka. což ho činí vhodným pro psy s potenciálními alergiemi. Méně je pravděpodobné, že psi budou alergičtí na potravinu, se kterou se dosud nesetkali. Není vhodné pro psy s nadváhou.

Klíčové Vlastnosti:

Vepřový Protein: Jediný živočišný zdroj proteinů pro optimální stravu.
Omega 3 z Rybího Oleje: Podporuje oběhový systém, zdravou kůži a lesklou srst.
Probiotický Účinek: Fruktooligosacharidy (FOS) a řízky z čekanky s probiotickým účinkem podporují zdravou střevní mikroflóru.
Bohaté na Vitamíny: Obsahuje vitamíny E a C pro celkovou imunitu.
Podpora Kloubů: Glukosamin pomáhá při bolesti a zánětu při artróze kloubů.
FORMA 360 Inovace:

Podpora Kostí a Chrupavek: Glukosamin a Chondroitin pro silné kosti a chrupavky.
Podpora Oběhového Systému: Obsahuje rybí olej pro optimální zdraví cév.
Zdravá Srst a Kůže: Omega 3 mastné kyseliny pro lesklou srst a zdravou kůži.
Probiotický Účinek: FOS pro zdravou střevní mikroflóru.
Antioxidační a Detoxikační Účinky: Vitamíny a přírodní extrakty pro celkovou pohodu.
Složení: Vysušená vepřová bílkovina 31%, rýže 20%, kukuřice, ječmen, živočišný tuk (vepřový), sušená řepná dužina, sušená čekanková dužina, sušené kvasnice, lososový olej, rostlinný olej, chlorid sodný, fruktooligosacharidy (FOS), 1% Yucca schidigera.

Analytické Složky: Hrubý protein 25,5%, hrubý tuk 14,0%, hrubá vláknina 2,3%, hrubý popel 6,8%, vápník 1,1%, fosfor 0,9%.

Doplňkové Látky: Nutriční doplňkové látky včetně vitamínů A, D3, E, B1, B2, B6, B12, niacinu, kyseliny listové, D-pantothenátu vápenatého, vitamínu C, biotinu, železa, mědi, manganu, zinku, jodu a selenu.

Návod k Použití: Denní krmnou dávku přizpůsobte klimatickým podmínkám, míře zátěže a fyzické kondici vašeho psa. U psů nad 30 kg rozdělte denní dávku do 2-3 jídel. Uchovávejte na chladném a suchém místě. Identifikační číslo implantátu, číslo šarže a minimální trvanlivost naleznete v horní části balení.