Balonek z TPR s bodlinami, pískací, dl.39 cm

Vaše nákupní cena
135 Kč (112 Kč bez DPH)
Skladem

Výcviková pomůcka- skvělý balonek se šňůrou a poutkem z tvrdé gumy, velmi vydrží. Nylonové přetahovadlo pro psy s TPR pískacím míčem. Přetahovadlo s černým nylonovým provazem a dobře viditelným žlutým míčem s bodlinami. Přetahovadlo s míčem z odolné termoplastické pryže je ideální hračkou pro… Více

Kód: jk45949-1
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Výcviková pomůcka- skvělý balonek se šňůrou a poutkem z tvrdé gumy, velmi vydrží.

Nylonové přetahovadlo pro psy s TPR pískacím míčem. Přetahovadlo s černým nylonovým provazem a dobře viditelným žlutým míčem s bodlinami. Přetahovadlo s míčem z odolné termoplastické pryže je ideální hračkou pro přetahovanou. Hračka je vhodná pro použití venku i doma. Hračka má dobře viditelné barvy, které uvidíte jak ve sněhu, tak v trávě. TPR míč je velmi odolný a pevný a váš pes si s ním hru zamiluje.

 

Materiál TPR, neboli termoplastická pryž, je nově vyvinutý materiál podobných vlastností jako silikon. TPR hračky jsou netoxické, pevné a velmi odolné vůči psím zubům, hračky z termoplastické gumy jsou šetrné k psím zubům a dásním. Hračky díky svým vlastnostem déle vydrží a pes si s nimi více vyhraje.