AMITY premium dog IBERIAN Pork & Rice (Iberské prase) 15kg

Vaše nákupní cena
884 Kč (789 Kč bez DPH)
Skladem

Španělské prémiové krmivo pro dospělé psy všech plemen (od 1roku věku). Obsahuje velmi kvalitní iberské vepřové maso v pečlivě vyvážené receptuře, která je výborná pro psy vyžadující chutný a stravitelný zdroj bílkovin. Vepřové maso poskytuje nutričně bohatý zdroj bílkovin a je přirozeným zdrojem… Více

Kód: amity 15
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Španělské prémiové krmivo pro dospělé psy všech plemen (od 1roku věku). Obsahuje velmi kvalitní iberské vepřové maso v pečlivě vyvážené receptuře, která je výborná pro psy vyžadující chutný a stravitelný zdroj bílkovin. Vepřové maso poskytuje nutričně bohatý zdroj bílkovin a je přirozeným zdrojem zinku, selenu a vitamínů B.

pro dospělé psy všech plemen
jehněčí je chutný a dobře stravitelný zdroj bílkovin
poskytuje nutričně bohatý zdroj bílkovin
vepřové je přirozeným zdrojem zinku, selenu a vitamínů B
vysoká strávitelnost a chutnost
Složení:
Dehydrovaný masový protein 30% (z toho Iberské vepřové maso 4%), pšenice, vedlejší produkty rostlinného původu (řepné řízky 1,5%), drůbeží tuk, rýže 4%, ječmen, rohovník, minerální látky a vitamíny.

Analytické složky:
Hrubý protein 25 %, Hrubý tuk 12 %, Vlhkost 10 %, Hrubý popel 8,5 %, Hrubá vláknina 2,5 %

Nutriční přísady:
Vitamín A 17.500 UI/kg, Vitamin D-3 1.000 UI/kg, Vitamin E (dla-tokoferolacetát) 100 mg/kg, železo (E1) 125 mg/kg, měď (E 4) 10 mg/kg, mangan (E 5) 9 mg/kg, zinek (E 6) 110 mg/kg, jód (E 2) 1,75 mg/kg, selen (E 8) 0,25 mg/kg. Antioxidanty a konzervační látky.