Vodítko s tlumičem pro psy DO 10kg, dl.2,7m /2karabiny, zn.Zero DC

Vaše nákupní cena
450 Kč (372 Kč bez DPH)
Skladem

Vodítko je vhodné pro psy s váhou do 10 kg. V popruhu je slabší guma, kterou je menší pes schopen natáhnout. Vodítko je opatřeno tlumičem (amortizérem), který zmírňuje případné trhnutí či vyběhnutí psa. Guma uvnitř popruhu je vedena prakticky po celé délce vodítka. Z klidového stavu se amortizér… Více

Kód: VA101 zrdc1036-12k/2,7m
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Vodítko je vhodné pro psy s váhou do 10 kg. V popruhu je slabší guma, kterou je menší pes schopen natáhnout.

Vodítko je opatřeno tlumičem (amortizérem), který zmírňuje případné trhnutí či vyběhnutí psa. Guma uvnitř popruhu je vedena prakticky po celé délce vodítka. Z klidového stavu se amortizér napne skoro 2x tolik než je původní klidový stav vodítka i když pes zpomalí, nedojde k prověšení. Vodítka s amortizérem pro psy do 10 kg mají BRONZOVÉ karabiny.Všechny druhy vodítek mají hlavní karabinu zašitou v popruhu a druhá karabina je pouze navlečená v uchu, což je vhodné pro tréninky se psem. Všechny naše amortizační vodítka odpovídají našim i mezinárodním závodním řádům.

VYUŽITÍ :
dogtrekking (chůze se psem)
canicross (běh se psem)
bikejoring (jízda na kole se psem)
skijoring (jízda na lyžích, běžkách se psem)
scooter (jízda na koloběžce)
 POPIS :
Šíře popruhu: 25 mm
Délka při celkovém natažení: 1,9 m, 2,7 m a 2,5m pro 2 psy.
Karabiny: železné - 60mm
 VODÍTKO S TLUMIČEM je vyrobeno z dutého materiálu, ve kterém je zabudovaná guma.

použitý materiál 100% polyester
možno prát v pračce do 40°C
nedoporučujeme sušit v sušičce
Závodní řády republikové, evropské i světové  nařizují nejen délku vodítka (pro canicross maximálně 2m) ale i nutnost pouze jedné karabiny ze strany psa, druhá strana vodítka musí mít pouze ucho. S tímto jsme   počítali a proto všechna vodítka mají  již volné ucho a karabiny jsou pouze navlečené.