Visán OPTIMA Puppy&Junior 1kg

Vaše nákupní cena
85 Kč (74 Kč bez DPH)
Skladem

Kompletní krmivo superpremiové úrovně pro štěňata s kuřecím masem a rýží (60% masa : 25% čerstvé maso, 32% sušené maso, 3% masový hydrolyzát) Výrobky Optima se dodávají v moderních obalech z metalické fólie, díky kterým je krmivo uchováno bez přístupu vzduchu, vlhkosti, atd... .Tím zůstává výrobek… Více

Kód: VO004
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu
Kompletní krmivo superpremiové úrovně pro štěňata s kuřecím masem a rýží (60% masa : 25% čerstvé maso, 32% sušené maso, 3% masový hydrolyzát)

Výrobky Optima se dodávají v moderních obalech z metalické fólie, díky kterým je krmivo uchováno bez přístupu vzduchu, vlhkosti, atd... .Tím zůstává výrobek déle čerstvý, voňavý a chutný.

PRVOTŘÍDNÍ VLASTNOSTI :
- zlepšení imunitního systému díky esenciálním mastným kyselinám OMEGA 3 a OMEGA 6
- podpoření trávícího ústrojí pomocí kombinace prebiotik : FOS a MOS
- Ochrana pokožky a srsti díky vyváženému poměru zinku, mědi. vitaminu A a tokoferolů
- dentální péče : vyvážený poměr vápníku a fosforu v kombinaci s dietní vlákninou
- čerstvé maso jako nejlepší zdroj bílkovin, který vytváří snadnější stravitelnost, lepší chutnost a jakost výrobku

SLOŽENÍ:
Čerstvé kuře (25%), sušené drůbeží maso, pšenice, kuřecí olej, rýže, ječmen, kukuřice, hydrolyzát kuřecích jater, řepná dužina, kvasnice, ryby, minerální látky, vejce, čekanka (zdroj FOS), manno-oligosacharidy (MOS), dihydrogenfosforečnan vápenatý, sůl, extrakt z juky.

NUTRIČNÍ HODNOTY:
Protein 30%, tuk 18%, vláknina 2,5%%, popel 9%, vápník 1,75%, fosfor 1,2%, vitamín A 17.000 mj/kg, vitamín D3 2.000 mj/kg, vitamín E (alfa-tokoferol) 140 mg/kg, vitamín C 50 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 10 mg/kg, selenium (selenit sodný) 0,5 mg/kg. Konzervováno kyselinou propionovou a antioxidantem BHT.