Super Benek pohlcovač pachů do steliv "citrus" 450g

Vaše nákupní cena
43 Kč (36 Kč bez DPH)
Skladem

Citrus Absorber, pohlcovač zápachů s vůní citrusů, 450 g, podporuje účinek kočkolitůpohlcovač zápachů s vůní podporuje účinek kočkolitůvelmi dobře neutralizuje nepříjemné pachyúčinně odstraňuje všechny mikroorganismy, bakterie a plísněvyrobený z přírodního sorbentu – bentonituhmotnost 450 g… Více

Kód: PP02-st0422 jk59166
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Citrus Absorber, pohlcovač zápachů s vůní citrusů, 450 g, podporuje účinek kočkolitů
pohlcovač zápachů s vůní 
podporuje účinek kočkolitů
velmi dobře neutralizuje nepříjemné pachy
účinně odstraňuje všechny mikroorganismy, bakterie a plísně
vyrobený z přírodního sorbentu – bentonitu
hmotnost 450 g

POHLCOVAČ NEPŘÍJEMNÝCH PACHŮ Super Benek je dokonalým produktem podporující působení hygienických steliv, zlepšuje jejich absorbční schopnost, jakož i zvyšuje vydatnost. Tento produkt úplně neutralizuje nepříjemné pachy a účinně likviduje mikroorganismy, bakterie a plísně. Malým množstvím pohlcovače posypte povrch steliva a následně lehce zatřepejte toaletou tak, aby prášek zmizel v hmotě steliva.

Produkt při přemísťování se na dno toalety likviduje mikroorganizmy a následně vytváří na dně toalety jemný film a tímto zabraňuje přilepování se steliva do dna a současně likviduje bakterie a plísně, které by se tam mohly rozvíjet. POHLCOVAČ NEPŘÍJEMNÝCH ZÁPACHŮ Super Benek je možné používat i mimo toaletu na znečištěném povrchu. Minerální původ produktu je příznivý pro životní prostředí.