Stelivo SANICAT EVOLUTION SENIOR -pro starší kočky, bílý, jemný, hrudkující 6 L

Vaše nákupní cena
120 Kč (99 Kč bez DPH)
Skladem

Sanicat EVOLUTION Senior je moderní kombinované stelivo do kočičích záchodů pro starší kočky s esenciálními oleji a vůní balzamika. Toto vysoce hrudkující stelivo pro kočky s postupně se uvolňujícími esenciálními oleji a vůní balzamika je optimální volbou pro kontrolu zápachu.Má přirozené… Více

Kód: SS0- trx A33546
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Sanicat EVOLUTION Senior je moderní kombinované stelivo do kočičích záchodů pro starší kočky s esenciálními oleji a vůní balzamika.


Toto vysoce hrudkující stelivo pro kočky s postupně se uvolňujícími esenciálními oleji a vůní balzamika je optimální volbou pro kontrolu zápachu.
Má přirozené antiseptické a antibakteriální účinky, které zamezují šíření patogenních látek nacházejících se v moči starších koček.
Vzhledem k tomu, že výrobek není prašný, předchází otiskům tlapek na podlaze a možným alergiím.

- Sanicat EVOLUTION Senior účinně kombinuje ultra hrudkující minerální vlastnosti Bentonitu s uvolňujícími se esenciálními oleji a vůní balzamika pro optimální kontrolu zápachu.

- Sanicat EVOLUTION Senior má vysokou savost a v záchodku zustávají kompaktní pevné hrudky, které snadno odstraníte

- Sanicat EVOLUTION Senior má přirozené antiseptické a antibakteriální účinky, které zamezují šíření patogenních látek nacházejících se v moči starších koček, je bezprašný a neulpívá na kočičích tlapkách

Složení: Ultra bílý Bentonit, esenciální olej a vůně balzamika

Balení: krabice s uchem pro snadnou manipulaci s objeme 6 l.