Simpaty Premium Adult chickem+rice 15kg

Vaše nákupní cena
658 Kč (572 Kč bez DPH)
Skladem

Premiové krmivo pro dospělé psy všech plemen - kuře s rýží. SIMPATY PREMIUM je krmivo vyrobené z pečlivě vybraných ingrediencí, s výbornými nutričními hodnotami a přirozenými vlastnostmi. Je vyrobeno speciálním šetrným procesem vaření v páře, který zaručuje skvělou chuť, vydatnost a správnou… Více

Kód: sim01 kuře/15 gjd47212
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu
Premiové krmivo pro dospělé psy všech plemen - kuře s rýží.

SIMPATY PREMIUM je krmivo vyrobené z pečlivě vybraných ingrediencí, s výbornými nutričními hodnotami a přirozenými vlastnostmi. Je vyrobeno speciálním šetrným procesem vaření v páře, který zaručuje skvělou chuť, vydatnost a správnou asimilaci (vstřebávání) škrobů. Obsahuje speciální formuli VITAL-CARE, což je komplex vitamínů, minerálů a stopových prvků kombinovaných tak, aby napomáhal správné funkci buněk a každý den tedy upevňoval dobré zdraví vašeho psa.

Složení : obiloviny (rýže 4%), maso a živočišné produkty 25% (kuřecí 4%), produkty rostlinného původu (sušené řepné řízky 1%), oleje a tuky, proteinové extrakty ze zeleniny, ryby a rybí produkty, minerály.

Analytické složky: hrubý protein 25 %, hrubé oleje a tuky 13 %, hrubá vláknina 3 %, hrubý popel 8 %,

Doplňkové látky: Užitečné nutriční přísady: Vitamín A 11.000 m.j./kg, Vitamín D3 950 m.j./kg, Vitamín E (All-rac-alfa-tokoferol acetát) 140 mg/kg, monohydrát síranu železnatého 200mg/kg, (železo 60mg/kg), pentahydrát síranu měďnatého 26 mg/kg (měď 6,5mg/kg), síran manganatý monohydrát 12mg/kg (mangan 3,7 mg/kg), síran zinečnatý monohydrát 270mg/kg (zinek 95 mg/kg), jodičnan vápenatý bezvodý 3,3 mg/kg (jód 2,1mg/kg), seleničitan sodný 0,4 mg/kg (selen 0,18 mg/kg). Barviva a antioxidanty povolené v EU.

Návod k použití: krmné dávky viz tabulka. Denní dávka je orientační a může se mírně měnit v závislosti na aktivitě zvířete, fyziologickém stavu a při teplotě okolí. Zajistěte zvířeti dostatečné množství čerstvé čisté vody. Není určeno k lidské spotřebě. Skladujte na chladném suchém místě.