Simpaty Premium Adult beef, lamb+rice 15kg

Vaše nákupní cena
658 Kč (572 Kč bez DPH)
Skladem

KOMPLETNÍ KRMIVO PRO DOSPĚLÉ PSY STŘEDNÍCH A VELKÝCH PLEMEN SIMPATY PREMIUM je krmivo vyrobené z pečlivě vybraných ingrediencí, s výbornými nutričními hodnotami a přirozenými vlastnostmi. Je vyrobeno speciálním šetrným procesem vaření v páře, který zaručuje skvělou chuť, vydatnost a správnou… Více

Kód: sim02 hov jehně 15 gjd47232
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu
KOMPLETNÍ KRMIVO PRO DOSPĚLÉ PSY STŘEDNÍCH A VELKÝCH PLEMEN

SIMPATY PREMIUM je krmivo vyrobené z pečlivě vybraných ingrediencí, s výbornými nutričními hodnotami a přirozenými vlastnostmi. Je vyrobeno speciálním šetrným procesem vaření v páře, který zaručuje skvělou chuť, vydatnost a správnou asimilaci (vstřebávání) škrobů. Obsahuje speciální formuli VITAL-CARE, což je komplex vitamínů, minerálů a stopových prvků kombinovaných tak, aby napomáhal správné funkci buněk a každý den tedy upevňoval dobré zdraví vašeho psa.

Složení : obiloviny (rýže 4%), maso a živočišné produkty 26% (hovězí 4%, jehněčí 4%), produkty rostlinného původu (sušené řepné řízky 1%), oleje a tuky, proteinové extrakty ze zeleniny, ryby a rybí produkty, minerály.

Analytické složky: hrubý protein 24 %, hrubé oleje a tuky 11 %, hrubá vláknina 2,7 %, hrubý popel 8 %,

Doplňkové látky: Užitečné nutriční přísady: Vitamín A 13.400 m.j./kg, Vitamín D3 1.100 m.j./kg, Vitamín E (All-rac-alfa-tokoferol acetát) 165mg/kg, monohydrát síranu železnatého 235mg/kg, (železo 70mg/kg), pentahydrát síranu měďnatého 30 mg/kg (měď 7,5mg/kg), síran zinečnatý monohydrát 315mg/kg (zinek 110 mg/kg), síran manganatý monohydrát 14mg/kg (mangan 4,3 mg/kg), jodičnan vápenatý bezvodý 3,8 mg/kg (jód 2,5mg/kg), seleničitan sodný 0,43 mg/kg (selen 0,2 mg/kg). Barviva a antioxidanty povolené v EU.

Návod k použití: krmné dávky viz tabulka. Denní dávka je orientační a může se mírně měnit v závislosti na aktivitě zvířete, fyziologickém stavu a při teplotě okolí. Zajistěte zvířeti dostatečné množství čerstvé čisté vody. Není určeno k lidské spotřebě. Skladujte na chladném suchém místě.