SIMPATY Dog Adult Maintenance 20kg

Vaše nákupní cena
550 Kč (478 Kč bez DPH)
Skladem

SIMPATY Dog Adult Maintenance je kompletní krmivo, ideální pro dospělé psy při běžné činnosti a v normálních povětrnostních podmínkách. Obsahuje všechny nutriční prvky potřebné ke zdravému psímu životu. Maso je výživné a chutné, je bohaté na bílkoviny a tuky. Obiloviny jsou zdrojem sacharidů a… Více

Kód: sim10 gjd47123
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu
SIMPATY Dog Adult Maintenance je kompletní krmivo, ideální pro dospělé psy při běžné činnosti a v normálních povětrnostních podmínkách. Obsahuje všechny nutriční prvky potřebné ke zdravému psímu životu. Maso je výživné a chutné, je bohaté na bílkoviny a tuky. Obiloviny jsou zdrojem sacharidů a energie. Je bohaté na vitamíny, které jsou důležité pro správnou funkci metabolismu. Může být použito suché nebo zalité vodou, teplým vývarem nebo mlékem dle krmné dávky uvedené v tabulce. Nejšetrnější k trávicímu traktu psa, je zavádět krmivo postupně po dobu asi jednoho týdne.

Složení: maso a živočišné produkty, obiloviny, produkty rostlinného původu, oleje a tuky, proteinové extrakty ze zeleniny, minerály.

Analytické složky: hrubý protein 22 %, hrubé oleje a tuky 9 %, hrubá vláknina 3,5 %, hrubý popel 9,5 %, vlhkost 10%, Vápník 2,4%, Fosfor 1,6%, Hořčík 0,22%, Sodík 0,41%, Draslík 0,62%

Doplňkové látky: Užitečné nutriční přísady: Vitamín A 7500 m.j./kg, Vitamín D3 630 m.j./kg, Vitamín E 90 mg/kg, Vitamín B1 0,45 mg/kg, Vitamín B2 2,0 mg/kg, Vitamín B6 0,45 mg/kg, Vitamín B12 0,01 mg/kg, Kyselina nikotinová 5 mg/kg, kyselina listová 0,08 mg/kg, kyselina pantotenová 4,5 mg/kg, Biotin 0,10 mg/kg, monohydrát síranu železnatého 150mg/kg, (železo 45mg/kg), pentahydrát síranu měďnatého 20 mg/kg (měď 5mg/kg), síran zinečnatý monohydrát 70mg/kg (zinek 25 mg/kg), síran manganatý monohydrát 9mg/kg (mangan 2,8 mg/kg), jodičnan vápenatý bezvodý 15 mg/kg (jód 1,5mg/kg), seleničitan sodný 13 mg/kg (selen 0,13 mg/kg). Antioxidanty povolené v EU.

Návod k použití: krmné dávky viz tabulka. Denní dávka je orientační a může se mírně měnit v závislosti na aktivitě zvířete, fyziologickém stavu a při teplotě okolí. Zajistěte zvířeti dostatečné množství čerstvé čisté vody. Není určeno k lidské spotřebě. Skladujte na chladném suchém místě.

Hmotnost balení uvedena na obalu. Identifikační číslo šarže a minimální trvanlivost viz horní část obalu.