Simpaty Cat Mix 1kg

Vaše nákupní cena
47 Kč (41 Kč bez DPH)
Skladem

SIMPATY Cat Mix je kompletní krmivo, které je ideální pro zdraví život vaší kočky. Kromě toho, že splňuje nutriční požadavky koťat, je vhodné i pro březí kočky a při kojení koťat. Obsahuje všechny nutriční složky, které kočka potřebuje pro silný a zdravý růst. Maso je výživné a chutné, je bohaté na… Více

Kód: gjd47513
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu
SIMPATY Cat Mix je kompletní krmivo, které je ideální pro zdraví život vaší kočky. Kromě toho, že splňuje nutriční požadavky koťat, je vhodné i pro březí kočky a při kojení koťat. Obsahuje všechny nutriční složky, které kočka potřebuje pro silný a zdravý růst. Maso je výživné a chutné, je bohaté na bílkoviny a tuky. Obiloviny jsou zdrojem sacharidů a energie. To zaručuje správné příjem vitamínů, taurinu a aminokyselin nezbytných pro udržení pevného zdraví vaší kočky. Granule jsou díky bohatosti ingrediencí a pečlivé přípravě velmi chutné, což kočky oceňují. Podávejte dle krmné dávky uvedené v tabulce. Nejšetrnější k trávicímu traktu kočky, je zavádět nové krmivo postupně po dobu asi jednoho týdne.

Složení: obiloviny (40%), maso a živočišné produkty (35%), produkty rostlinného původu, oleje a tuky, proteinové extrakty ze zeleniny, zelenina, minerály.

Analytické složky: hrubý protein 30 %, hrubé oleje a tuky 10 %, hrubá vláknina 2 %, hrubý popel 8,5 %, vlhkost 10%, Vápník 1,7%, Fosfor 1,2%, Hořčík 0,1%, Sodík 0,54%, Draslík 0,65%

Doplňkové látky: Užitečné nutriční přísady: Vitamín A 17000 m.j./kg, Vitamín D3 1700 m.j./kg, Vitamín E (all-rac-alpha-tokoferylacetát) 170 mg/kg, Vitamín B1 (thiamin mononitrát) 8 mg/kg, Vitamín B2 (riboflavin) 7,0 mg/kg, Vitamín B6 5 mg/kg, Vitamín B12 0,04 mg/kg, Kyselina nikotinová 60 mg/kg, kyselina listová 1,0 mg/kg, kyselina pantotenová (vápník D-panthotenát) 10 mg/kg, Biotin 0,2 mg/kg, Cholin chlorid 1,5 mg/kg, Taurin 1,0 mg/kg, monohydrát síranu železnatého 300mg/kg, (železo 90mg/kg), pentahydrát síranu měďnatého 36mg/kg (měď 9mg/kg), síran zinečnatý monohydrát 285mg/kg (zinek 100 mg/kg), síran manganatý monohydrát 32mg/kg (mangan 10 mg/kg), jodičnan vápenatý bezvodý 2,9 mg/kg (jód 1,8 mg/kg), seleničitan sodný 0,55 mg/kg (selen 0,25 mg/kg). Barviva a antioxidanty povolené v EU.

Návod k použití: krmné dávky viz tabulka. Denní dávka je orientační a může se mírně měnit v závislosti na aktivitě zvířete, fyziologickém stavu a při teplotě okolí. Zajistěte zvířeti dostatečné množství čerstvé čisté vody. Není určeno k lidské spotřebě. Skladujte na chladném suchém místě.