SANIDOG podlahový čistič Fresh Flower 1 litr

Vaše nákupní cena
135 Kč (112 Kč bez DPH)
Skladem

Nové podlahové čističe Sanidog jsou speciálně vyráběny tak, aby důkladně čistily mikroorganismy a látky, které vytvářejí nežádoucí pachy. Obsahují molekuly, které v kombinaci s účinným dezifekčním účinkem, zajišťují maximální hygienupro podlahy v celém domě. Při čištění podlah se tyto molekuly… Více

Kód: PP05-ZO0051 trxA06892
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Nové podlahové čističe Sanidog jsou speciálně vyráběny tak, aby důkladně čistily mikroorganismy a látky, které vytvářejí nežádoucí pachy.

Obsahují molekuly, které v kombinaci s účinným dezifekčním účinkem, zajišťují maximální hygienupro podlahy v celém domě. Při čištění podlah se tyto molekuly dostanou do vzduchu a vyhledají alergenní částice, které jsou zde rozptýleny. Když se s nimi čistič dostane do kontaktu, obklopí je a stáhne dolů. To znamená, že prostředí je stále čisté a bez nepříjemných alergenů. Jejich neutrální pH a přírodní voňavé extrakty - schválené CIR - jsou pro lidi a zvířata zcela neškodné. Proto můžete vyčistit celý dům, nebo byt s vědomím, že chráníte všechny členy Vaší rodiny.