Šampon LUCAT UNIVERSAL SHAMPOO 250ml

Vaše nákupní cena
69 Kč (57 Kč bez DPH)
Skladem

LUCAT UNIVERZÁLNÍ ŠAMPON PRO KOČKY S HEŘMÁNKEMSložení: Aqua, Sodium laureth sulphate, Cocamidopropyl betain, Sodium Chloride, Sodium Lareth Sulfate, Cocamide DEA, Glycol Stearate, Cocamide DEA, Propylene glycol, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Chamide.Oblast a… Více

Kód: cobb42156
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

LUCAT UNIVERZÁLNÍ ŠAMPON PRO KOČKY S HEŘMÁNKEM
Složení: Aqua, Sodium laureth sulphate, Cocamidopropyl betain, Sodium Chloride, Sodium Lareth Sulfate, Cocamide DEA, Glycol Stearate, Cocamide DEA, Propylene glycol, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Chamide.
Oblast a způsob použití a dávkování: Šampon s vynikajícím čistícím účinkem. Obsahuje výživné látky, které vyživují a chrání kůži a srst, nahrazují uvolněný kožní tuk a srst se snadno rozčesává. Kočkám vystaveným zvýšenému znečištění se doporučuje pravidelné používání. Připravíme roztok ze šamponu a vlažné vody. Ke koupání 3,5 kg kočky doporučujeme zředit cca 20 ml šamponu s 0,5 litrem vlažné vody. Zředěný šampon jemně vetřeme do navlhčené srsti kočky. Rozpuštěné nečistoty a šampon opláchněte větším množstvím vlažné vody.
Kontraindikace, vedlejší účinky: nejsou známy.
Popis veterinárního přípravku: hustý roztok charakteristické barvy a vůně po esenciálních olejích.
Upozornění: Před koupáním kočku napojte, aby se nenapila ze šamponové vody. Vyvarujte se tomu, aby se šampon dostal do očí, uší a úst zvířete.
Skladování a upozornění na způsob nakládání a zneškodnění veterinárního přípravku a obalu: Skladujte při pokojové teplotě od +15°C do +25°C v původním obalu na suchém místě. Chránit před dosahem dětí! Výlučně pro kosmetické ošetření zvířat. Voda ke koupání se nesmí dostat do přírodních vod. Obal a nepoužitý šampon zlikvidujte v komunálním odpadu ve smyslu platných právních předpisů.