Šampon AIKO PUPPY & JUNIOR SHAMPOO 250ml

Vaše nákupní cena
69 Kč (57 Kč bez DPH)
Skladem

AIKO ŠAMPON PRO ŠTĚŇÁTKA S VITAMINEM ESložení: Aqua, Sodium laureth sulphate, Cocamidopropyl betain, Sodium Chloride, Sodium Lareth Sulfate, Cocamide DEA, Glycol Stearate, Cocamide DEA, Propylene glycol, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric FragranceOblast a… Více

Kód: cobb42151
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

AIKO ŠAMPON PRO ŠTĚŇÁTKA S VITAMINEM E
Složení: Aqua, Sodium laureth sulphate, Cocamidopropyl betain, Sodium Chloride, Sodium Lareth Sulfate, Cocamide DEA, Glycol Stearate, Cocamide DEA, Propylene glycol, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric Fragrance
Oblast a způsob použití a dávkování: Výživný šampon se speciálním složením a pH pro štěňata a mladé psy, který chrání citlivou pokožku štěňat a zároveň vitamin E v přípravku vyživuje a chrání pokožku a srst. Přírodní složky šamponu se v přírodě ekologicky odbourávají. Připravíme roztok ze šamponu a vlažné vody. Doporučené množství je 15 ml šamponu/10 kg tělesné hmotnosti. Množství šamponu potřebné ke koupání psa nalijte do 0,5 litru vlažné vody. Pro větší psy použijte 40-70 ml do 1,5 litru vody. Připravený roztok jemně vetřeme do předem navlhčené srsti zvířete. Rozpuštěné nečistoty a šampon opláchněte velkým množstvím vlažné vody. Kontraindikace, vedlejší účinky: nejsou známy žádné.
Popis veterinárního přípravku: hustý roztok charakteristické barvy a vůně po esenciálních olejích.
Upozornění: Před koupáním psa napojte, aby se nenapil ze šamponové vody. Vyvarujte se tomu, aby se šampon dostal do očí, uší či úst zvířete.
Skladování a upozornění na způsob nakládání a zneškodnění veterinárního přípravku a obalu: Skladujte při pokojové teplotě od +15°C do +25°C v původním obalu na suchém místě. Chránit před dosahem dětí! Výlučně pro kosmetické ošetření zvířat. Voda ke koupání se nesmí dostat do přírodních vod. Obal a nepoužitý šampon zlikvidujte v komunálním odpadu ve smyslu platných právních předpisů.