Šampon AIKO LAVENDER SHAMPOO 250ml

Vaše nákupní cena
69 Kč (57 Kč bez DPH)
Skladem

AIKO LEVANDULOVÝ ŠAMPON PRO PSYSložení: Aqua, Sodium laureth sulphate, Cocamidopropyl betain, Sodium Chloride, Sodium Lareth Sulfate, Cocamide DEA, Glycol Stearate, Cocamide DEA, Propylene glycol, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric.Oblast a způsob použití a… Více

Kód: cobb42155
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

AIKO LEVANDULOVÝ ŠAMPON PRO PSY
Složení: Aqua, Sodium laureth sulphate, Cocamidopropyl betain, Sodium Chloride, Sodium Lareth Sulfate, Cocamide DEA, Glycol Stearate, Cocamide DEA, Propylene glycol, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric.
Oblast a způsob použití a dávkování: Levandulový šampon má svým optimalizovaným složením silný čistící účinek, obsahuje výživné látky, které vyživují a chrání kůži a srst a nahrazují uvolněný kožní tuk a dělají srst hedvábnou a dobře se rozčesává. Psům vystaveným zvýšenému znečištění se doporučuje pravidelné používání. Levandulový olej zklidňuje pokožku a zmírňuje svědění. Připravíme roztok ze šamponu a vlažné vody. Doporučené množství je 15 ml šamponu/10 kg tělesné hmotnosti. Množství šamponu potřebné ke koupání psa nalijte do 0,5 litru vlažné vody. Pro větší psy použijte 40-70 ml do 1,5 litru vody. Připravený roztok jemně vetřeme do předem navlhčené srsti zvířete. Rozpuštěné nečistoty a šampon opláchněte velkým množstvím vlažné vody.
Kontraindikace, vedlejší účinky: nejsou známy žádné.
Popis veterinárního přípravku: hustý roztok charakteristické barvy a vůně po esenciálních olejích.
Upozornění: Před koupáním psa napojte, aby se nenapil ze šamponové vody. Vyvarujte se tomu, aby se šampon dostal do očí, uší či úst zvířete.
Skladování a upozornění na způsob nakládání a zneškodnění veterinárního přípravku a obalu: Skladujte při pokojové teplotě od +15°C do +25°C v původním obalu na suchém místě. Chránit před dosahem dětí! Výlučně pro kosmetické ošetření zvířat. Voda ke koupání se nesmí dostat do přírodních vod. Obal a nepoužitý šampon zlikvidujte v komunálním odpadu ve smyslu platných právních předpisů.