SALUTE 360 PUPPY DUCK(KACHNA ) med/maxi 12kg

Vaše nákupní cena
1 420 Kč (1 268 Kč bez DPH)
Skladem

Skvělá volba pro štěňata s citlivým zažíváním - stření a velká plemena. Monoproteinové granule s kachním masem a ovsem. Je výjimečné použitím jediného zdroje živočišných proteinů a jediného zdroje sacharidů, čímž se snižují rizika výskytu potenciálních alergenů, které mohou být v krmivech přítomny.… Více

Kód: gjd771122
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Skvělá volba pro štěňata s citlivým zažíváním - stření a velká plemena. Monoproteinové granule s kachním masem a ovsem. Je výjimečné použitím jediného zdroje živočišných proteinů a jediného zdroje sacharidů, čímž se snižují rizika výskytu potenciálních alergenů, které mohou být v krmivech přítomny.

SALUTE 360 je superprémiové monoproteinové krmivo s kachním masem pro štěňata s citlivým zažíváním - střední a velká plemena.

Kachní maso bývá považováno za psí delikatesu. Je zdrojem vysoce hodnotných bílkovin(zhruba 24 %), obsahuje i některé důležité vitaminy, jako např. A a B3 a také minerály. Je velmi dobře stravitelné a obzvláště chutné. Pro mladé neposedné rošťáky jako stvořené.

Oves je jedinou základní obilovinou, u které nebyl nikdy nalezen lepek, je tedy vhodný i pro výživu alergických psů. Je oblíbenou složkou v krmivech, zvláště těch kvalitních. Obsahuje vitamin B1 a stopové prvky mangan, hořčík, selen a fosfor. 

Kachní maso jako jediný živočišný zdroj bílkovin.
Oves - jediný zdroj sacharidů.
Rybí olej – zdroj mastných kyselin Omega 3, pro podporu oběhového systému, pro zdravou kůži a lesklou srst.
Fruktooligosacharidy  (FOS), řízky z čekanky s probiotickým účinkem.
Přírodní byliny s antioxidačními účinky.
Glukosamin - proti bolesti a zánětu  při artróze kloubů, podporuje činnost chrupavky.

Jedná se o exkluzivní směs bylin, které mají velkou antioxidační kapacitu – mimořádnou schopnost pohlcovat neustále vznikající škodlivé volné radikály. Účinnost této směsi je oproti jiným běžným složkám krmiva (např. vitamínům) veliká. Hodnota této směsi je 3,5x vyšší než u vitamínů. 

Citrusy – mají vysoký obsah vitaminu C, dále obsahují bioflavonoidy, pektin, vonné silice provitamin A, vitamin B, vápník, fosfor, hořčík, železo,zinek atd., zkrátka hotová studnice zdraví. 

Hřebíček – jeho rostlinná silice tlumí bolesti zubů a působí antibakteriálně na afty. Také pomáhá proti plynatosti, nadýmání, křečím a zvracení. Potlačuje kožní záněty a má repelentní účinky. 

Kurkuma – říká se jí indický šafrán a přidává se do kari koření. Doporučuje se při dyspepsiích (trávicí potíže), průjmech, nadýmání, ztrátě chuti, hepatitidách, jaterních a žlučníkových potížích a při prevenci proti střevním parazitům. Je možné ji také použít jako podpůrný prostředek k léčbě onemocnění respiračního traktu, zhoubného bujení a zánětů ledvin. Pomáhá při čištění krve a dezinfekci ran.

Rozmarýn – nejenže je známý svými antioxidačními účinky, ale kromě vitaminu B6 také obsahuje velké množství železa a vápníku

 

SLOŽENÍ: Dehydratované maso (kachna 24%), loupaný oves 23%, oves 22%, živočišný tuk, bramborový protein, dužina sušené čekanky 2%, fruktooligosacharidy (FOS) 1%, rybí olej 1%, slunečnicový olej 1%, pivovarské kvasnice , sušené vaječné výrobky, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, chlorid sodný, yucca schidigera, glukosamin (400 mg / kg), produkty získané zpracováním bylin (hřebíček, citrusové plody, vinná réva, rozmarýn, kurkuma) 0,03%, chondroitin sulfát ( 100 mg / kg).

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 27,5%, hrubé oleje a tuky 17%, hrubá vláknina 3,3%, hrubý popel 7,0%, vápník 1,1%, fosfor 0,9%, draslík 0,61%. Metabolizovatelná energie (NRC '85): 3 730 kcal / kg.

aminokyselinový chelát zinečnatý hydrát 200 mg / kg (zinek 36 mg / kg), bezvodý jodičnan vápenatý 6,4 mg / kg (jód 4 mg / kg), seleničitan sodný 0,75 mg / kg (selen 0,34 mg / kg). Antioxidanty.