SALUTE 360 adult GF(bez obilovin) vepřové + brambor med./max. 12Kg

Vaše nákupní cena
1 485 Kč (1 326 Kč bez DPH)
Skladem

Monoproteinové Grain Free s vepřovým neboli granule bez obilovin pro psy se sensibilním zažíváním jsou určeny pejskům s alergií či potravinovou intolerancí na některou složku krmiva. Pro mlsnější pejsky se ZVÝŠENOU CHUTNOSTÍ . Vepřové jako jediný zdroj bílkovin živočišného původu. Brambor jako… Více

Kód: gjd771392
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Monoproteinové Grain Free s vepřovým neboli granule bez obilovin pro psy se sensibilním zažíváním jsou určeny pejskům s alergií či potravinovou intolerancí na některou složku krmiva. Pro mlsnější pejsky se ZVÝŠENOU CHUTNOSTÍ . Vepřové jako jediný zdroj bílkovin živočišného původu. Brambor jako jediný zdroj sacharidů. 

Salute dog Grain Free vepřové+bramb.med/max 12Kg MONOPROTEINOVÉ - SUPER PRÉMIOVÉ KRMIVO S VYSOKOU CHUTNOSTÍ

Vepřové  jako jediný zdroj bílkovin živočišného původu. Brambory a hrách, jako jediný zdroj sacharidů. Výrobní proces a tepelná úprava syrového masa v našich produktech jsou navrženy tak, aby byla zajištěna maximální šetrnost a maximální stravitelnost proteinů: díky eliminaci vody má stejná váha našich výrobků šestkrát vyšší koncentraci proteinů než čerstvé maso.

Tyto granule obsahují luxusní množství masa, dehydratovaného velice chutného vepřového 40% 

Vepřové maso má vyšší energetickou hodnotu.  Účinné látky – bílkoviny, tuk, voda, železo, vápník, hořčík, fosfor, draslík, zinek, měď, selen, sodík, omega 6 kyseliny, vitamin B, C, kyselina listová a kyselina panteonová. Je určeno pro jedince s potravinovou alergií, pro psy v zátěži nebo pro ty, kteří potřebují zvýšit váhu. Velmi dobré na krmení v zimních měsících. Také je vhodné pro dobrou kondici a zlepšení srsti. 

My se k zákazníkům chováme fér.

Uvádíme na obalech pouze sušené/dehydrované maso – stav této položky se v průběhu výroby nemění. Procenta, která vidíte ve složení, jsou tedy konečná. Pokud bychom používali stejnou fintu jako někteří výrobci mohli bychom se pochlubit daleko větším procentem masa.

Čerstvé maso – obsahuje 70-80% vody, které se v průběhu výroby zbavíme. Pokud výrobci hrdě uvádí 60% čerstvého masa po zpracování to znamená 18% sušené/dehydrované maso. Pro srovnání tyto granule obsahují 40% dehydratovaného vepřového masa.

Vedle základních živin je krmivo obohaceno o širokou škálu přísad, které přispívají k dobré kondici organismu.

PODPORA OBĚHOVÉHO SYSTÉMU:
Rybí tuk, přirozený zdroj mastných kyselin Omega 3 a 6, má příznivý vliv anti-cholesterolu a posiluje kardiovaskulární systém.

PROBIOTICKÉ SLOŽKY:
Fruktooligosacharidy, jablko (zdroj pektinu) a čekankové řízky zajišťují optimální mikrobiotické složení střevní mikroflóry.

EFEKT PROTI STÁRNUTÍ:
Citrus, hrozny a hřebíček pro boj s buněčným oxidačním stresem a bojem s volnými radikály.

LESKLÁ SRST A ZDRAVÁ POKOŽKA:
Kombinovaný účinek vitaminu A, biotin, zinek, Omega 3 (z rybí moučky a rybího oleje), omega 6 (ze slunečnicového oleje).

PODPORA KOSTÍ A KLOUBŮ:
Kombinovaný účinek glukosaminu a chondroitinu.

NEOBSAHUJÍ BARVIVA, KONZERVAČNÍ LÁTKY A MAJÍ PŘIROZENOU CHUŤ. 

Význam Grain Free:

Pes obiloviny ke svému životu nepotřebuje, jeho trávící systém totiž nedokáže škroby v nich obsažené zpracovat a ty psím trávicím ústrojím pouze projdou. Obiloviny jsou sice zdrojem důležité vlákniny, vitamínů a minerálů, ale v zásadě se krmení psů granulemi s vysokým obsahem obilovin nedoporučuje. Výjimku tvoří pouze psi s vysokou fyzickou aktivitou a také hůře přibírající psi, kteří mají problém dostat se běžným krmením na svou ideální váhu. U těch je  zastoupení obilovin v krmivu vhodné. 

Grain Free bezobilné krmivo by měli mít ve svém jídelníčku zařazení psi, kteří jsou citlivější na složení krmiva, u kterých se vyskytly střevní problémy, nebo kteří se nadměrně drbou nebo trpí kožní vyrážkou. Tyto rizikové skupiny totiž na obiloviny v krmivu reagují celkovým podrážděním, a často i alergickou reakcí. 

Grain Free neboli Granule pro psy bez obilovin jsou granule určeny těm z vás, kteří respektujete svého psa jako masožravce. Ten ve volné přírodě přirozeně obiloviny nežral a důležitou vlákninu přijímal například pozřením natrávené pícniny v obsahu žaludku ulovené zvěře.

Krmivo Grain Free obsahují SYNOX 3D   

SYNOX 3D je směs vyvážených extraktů z rostlin GMO – Free (bezgenetické modifikace organismu) ve své přirozené formě (rozmarýn, hroznové víno, kurkuma, citrusové plody, hřebíček) SYNOX 3D  zlepšuje účinnost mastných kyselin Omega 3 , které podporují řadu tělesných funkcí (kloubních, proti zánětlivých, kognitivních a chrání před poškozením volnými radikály při oběhu krve). .