RAFI paštika se zvěřinou, borůvkami a brusinkami 400g - konzerva

Vaše nákupní cena
39 Kč (35 Kč bez DPH)
Skladem

AKCE - sleva /původní cena 44,-Kč nyní jen 38,-Kč !! Pečlivě vybrané ingredience zajišťují, že krmivo Rafi poskytuje každému psovi všechny potřebné živiny. Zvěřina se vyznačuje vysokým obsahem plnohodnotných bílkovin, které vašemu psovi udrží energii po celý den a nenasycených mastných kyselin jako… Více

Kód: cobb0560
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

AKCE - sleva /původní cena 44,-Kč nyní jen 38,-Kč !!

Pečlivě vybrané ingredience zajišťují, že krmivo Rafi poskytuje každému psovi všechny potřebné živiny. Zvěřina se vyznačuje vysokým obsahem plnohodnotných bílkovin, které vašemu psovi udrží energii po celý den a nenasycených mastných kyselin jako je omega 3, které podporují imunitu.
Krmivo Rafi zvěřina, borůvky a brusinky bylo obohaceno o další doplňky, které se komplexně postarají o zdraví vašeho psa. Doplněk ve formě selenu a zinku posiluje imunitní systém a pokrývá denní nároky psa na tyto složky. Lněný olej je bohatým zdrojem omega 3 a omega 6 mastných kyselin, vitamínu E a mnoha dalších biologických sloučenin, které mají protizánětlivé vlastnosti. Lněný olej je také bohatý na fytosteroly, které podporují správné fungování trávicího systému. Borůvky a brusinky jsou plody, které mají antioxidační vlastnosti. Přídavek tymiánu má pozitivní vliv na správné trávení, obohacuje chuť jídla a má antibakteriální vlastnosti. Krmivo obsahuje železo, které je zodpovědné za správné fungování oběhového systému.
Tím, že svému psovi dáte Rafi, příznivě ovlivníte stav jeho kůže a srsti. Krmivo je bohaté na zdraví prospěšné složky, jako je lysin, leucin, methionin a cystin. Živočišné produkty jsou přirozeným zdrojem selenu, železa a mědi. Jedná se o složky, které podporují odolnost organismu proti škodlivým faktorům životního prostředí. Rafi s borůvkou a brusinkou má mimořádnou chuť zvýrazněnou ovocem a tymiánem, která napodobuje přírodní živiny.
Dolina Noteci do svých produktů nepřidává zvýrazňovače chuti ani umělá barviva.
Složení: maso a produkty živočišného původu 65 % (zvěřinové maso 4 %), ovoce (borůvka 2 %, brusinka 2 %), minerální látky, oleje a tuky (lněný olej 0,2 %), sušený tymián 0,01 %.

Analytické složky: hrubý protein - 9 %, hrubý tuk - 7 %, hrubý popel - 2,5 %, hrubá vláknina - 0,8 %, vlhkost - 78 %, vápník - 0,3 %, fosfor - 0,25 %.
Doplňkové látky/kg: Vitamín D3 - 450 IU, Vitamín E - 40 mg, Zinek (oxid zinečnatý) - 30 mg, Mangan (oxid manganu (II)) - 2 mg, Měď (pentahydrát síranu měďnatého) - 0,4 mg, Jód (jodičnan vápenatý, bezvodý granulovaný, potahovaný) - 0,3 mg.
Psovi je nutné podávat krmení v pokojové teplotě alespoň dvakrát denně. Pokud měníte způsob stravování psa, čiňte tak postupně po dobu zhruba pěti dní. Pes by měl mít zajištěn stálý přístup k čerstvé pitné vodě.