RAFI paštika s hovězími držky, vepřovou šunkou, borůvkami a brusinkami 800g - konzerva

Vaše nákupní cena
65 Kč (57 Kč bez DPH)
Skladem

AKCE - sleva /původní cena 82,-Kč, nyní jen 65,-Kč !! Receptura mokrého krmiva Rafi s hovězím žaludkem a vepřovou šunkou byla přizpůsobena nutričním požadavkům dospělých psů na základě moderních standardů. Je vyváženým zdrojem lehce stravitelných a zdravých bílkovin a tuků. Obsahuje všechny… Více

Kód: cobb40573
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

AKCE - sleva /původní cena 82,-Kč, nyní jen 65,-Kč !!

Receptura mokrého krmiva Rafi s hovězím žaludkem a vepřovou šunkou byla přizpůsobena nutričním požadavkům dospělých psů na základě moderních standardů. Je vyváženým zdrojem lehce stravitelných a zdravých bílkovin a tuků. Obsahuje všechny potřebné minerály a vitamíny v množstvích pokrývajících denní potřebu. Zajišťuje správnou mineralizaci kostí a zubů a správný průběh všech metabolických procesů.
Přídavek borůvek a brusinek obohacuje stravu psa o mnoho cenných biologicky aktivních sloučenin a tymián zvyšuje chutnost krmiva.
Tím, že svému psovi dáte Rafi, příznivě ovlivníte stav jeho kůže a srsti. Krmivo je bohaté na zdraví prospěšné složky, jako je lysin, leucin, methionin a cystin. Živočišné produkty jsou přirozeným zdrojem selenu, železa a mědi. Jedná se o složky, které podporují odolnost organismu proti škodlivým faktorům životního prostředí. Rafi s borůvkou a brusinkou má mimořádnou chuť zvýrazněnou ovocem a tymiánem, která napodobuje přírodní živiny.
Dolina Noteci do svých produktů nepřidává zvýrazňovače chuti ani umělá barviva.
Složení: maso a produkty živočišného původu 65 % (hovězí žaludky 4 %, vepřová šunka 4 %), ovoce (borůvka 2 %, brusinka 2 %), minerální látky, oleje a tuky (lněný olej 0,2 %), sušený tymián 0,01 %.
Analytické složky: hrubý protein - 9 %, hrubý tuk - 7 %, hrubý popel - 2,5 %, hrubá vláknina - 0,8 %, vlhkost - 78 %, vápník - 0,3 %, fosfor - 0,25 %.
Doplňkové látky/kg: Vitamín D3 - 450 IU, Vitamín E - 40 mg, Zinek (oxid zinečnatý) - 30 mg, Mangan (oxid manganu (II)) - 2 mg, Měď (pentahydrát síranu měďnatého) - 0,4 mg, Jód (jodičnan vápenatý, bezvodý granulovaný, potahovaný) - 0,3 mg.