PrimaDOG kapsa Mini Meal Lamb 85g

Vaše nákupní cena
13 Kč (12 Kč bez DPH)
Skladem

PrimaDog Mini Meal jehněčí kousky v omáčce je mokré bezobilné krmivo pro psy v praktické kapsičce. Díky ideální velikosti balení je vhodné jako každodenní strava pro psy malých plemen, jako chutný doplněk k suchému krmivu nebo odměna či pamlsek po tréninku. Neotevřené kapsičky Mini Meal můžete… Více

Kód: probbe kaps lamb
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

PrimaDog Mini Meal jehněčí kousky v omáčce je mokré bezobilné krmivo pro psy v praktické kapsičce. Díky ideální velikosti balení je vhodné jako každodenní strava pro psy malých plemen, jako chutný doplněk k suchému krmivu nebo odměna či pamlsek po tréninku. Neotevřené kapsičky Mini Meal můžete skladovat při pokojové teplotě a proto se skvěle hodí i na cestování.

Šťavnatá omáčka a přiměřeně velké filety jehněčího masa přilákají k misce i ty nejvybíravější mazlíčky. Krmivo Mini Meal je zcela bezobilné, a proto je také vhodné pro pejsky citlivé na obiloviny.

Bylinky, superpotraviny a černý rybíz obsažené v nutriční kompletní výživě podporují zdraví a pohodu vašeho psa. Černý rybíz je bohatý zejména na vitamin C, který spolu s flavonoidními látkami bobulí pomáhá podporovat obranyschopnost organismu vašeho psa. Kromě černého rybízu jsme přimíchali také hřebíček, rozmarýn a kurkumu, přírodní antioxidanty, které pomáhají chránit buňky celého těla. Přidaný biotin a zinek zase prospívají pejskově srsti a drápkům. Taurin podporuje činnost srdce a zlepšuje vstřebávání vitamínů rozpustných v tucích.