Postroj SHORT podšitý vel.MINI II(krk 24-27 cm, hrudník 40-55cm)

Vaše nákupní cena
650 Kč (537 Kč bez DPH)
Skladem

Barva postroje dle aktuální nabídky. POSTROJ SHORT – je multifunkční (víceúčelový) postroj vhodný na běžné vycházky i do tahu. Je pohodlný. Psa nikde neodírá. Výhodou je jednoduché oblékání.  Postroj Short je vhodný do tahu - canicross, dogtreking turistika, běžky, běh(canicross, dogtreking..),… Více

Kód: POS00199
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Barva postroje dle aktuální nabídky.

POSTROJ SHORT – je multifunkční (víceúčelový) postroj vhodný na běžné vycházky i do tahu. Je pohodlný. Psa nikde neodírá. Výhodou je jednoduché oblékání.  Postroj Short je vhodný do tahu - canicross, dogtreking turistika, běžky, běh(canicross, dogtreking..), jako autopostroj, na výcvik/obranu(sportovní kynologie) atd. Short je vyroben z nylonu a nenasákavé podšívky. Dá se prát v pračce do 30°C. Reflexní prvky chrání po nasvícení psa v šeru nebo ve tmě zepředu i z boků. Pes v něm může plavat, postroj velmi rychle usychá. Přezky, pomocí kterých je možno měnit velikost hrudníku, se mohou u štíhlého psa úplně zastrčit do postroje, při shrnutí hrudníku postroje je lze opět snadno vyndat.

 

Postroj SHORT podšitý v mini velikosti pro maláplemena je skvělý pro exkluzivní pohodlí při vodění Vašich miláčků.
SHORT je vyroben z nylonu, nenasákavé jemné výplně a vrchní vrstvu tvoří opět nylon. Pes v něm může plavat, postroj velmi rychle usychá. Postroj SHORT při správné velikosti se na psovi neotáčí a tím nezpůsobuje odřeniny. Reflexní prvky chrání po nasvícení psa v šeru nebo ve tmě zepředu i z boků.

Přezky, kterými je možno měnit velikost hrudníku, se mohou u štíhlého psa úplně zastrčit do postroje. Při shrnutí hrudní části postroje je lze opět snadno vyndat.