PIPER kuřecí srdce a hnědá rýže, kapsička pro psy 500g

Vaše nákupní cena
49 Kč (41 Kč bez DPH)
Skladem

Piper Adult - kuřecí srdíčka s rýží je lehce stravitelná strava, bohatá na bílkoviny a kvalitní živočišné tuky s vysokým obsahem kyselin Omega-6. Nenasycené mastné kyseliny ovlivňují stav kůže a zlepšují vzhled srsti. Přidání kuřecího srdce poskytuje fenylalanin a leucin, což jsou zdrojem zinku a… Více

Kód: trix91034, cobb404427
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Piper Adult - kuřecí srdíčka s rýží je lehce stravitelná strava, bohatá na bílkoviny a kvalitní živočišné tuky s vysokým obsahem kyselin Omega-6. Nenasycené mastné kyseliny ovlivňují stav kůže a zlepšují vzhled srsti. Přidání kuřecího srdce poskytuje fenylalanin a leucin, což jsou zdrojem zinku a selenu. Tyto minerály hrají důležitou roli při posilování imunity organismu.
Složení: maso a výrobky živočišného původu 60% (s obsahem 4% kuřecích srdcí), biloviny (přírodníhnědá rýže 4%), minerální látky, oleje a tuky (lněný olej 0,2%).
Analytické složky: bílkoviny 10%, hrubé oleje a tuky 7%, hrubý popel 2,5%, hrubá vláknina 0,8%, vlhkost 78%, vápník 0,3%, fosfor 0,25%.
Doplňkové látky: nutriční doplňkové látky/kg: Vitamin D3 240 IU, Zinek (chelát zinečnatý hydrátu glycinu, oxid zinku) 13 mg.
Krmný návod: Podávejte při pokojové teplotě, 2x za den. Zajistěte vždy čerstvou pitnou vodu. Skladujte při pokojové teplotě. Po otevření skladujte v chladničce.