Petkult podložka CHARCOAL pet pad - 60x60cm / 10ks

Vaše nákupní cena
99 Kč (82 Kč bez DPH)
Skladem

Petkult Charcoal savé podložky jsou ideálním řešením pro řešení problémů hygieny pro psy, kteří ze zdravotních důvodů nebo věku, tráví více času doma. Podložky jsou ošetřené s atraktantem a je vhodný pro všechna plemenů psů. Podložky jsou také vhodné pro přepravu psů v klecích. 100% neutralizuje… Více

Kód: H0041 petkult tvprob
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Petkult Charcoal savé podložky jsou ideálním řešením pro řešení problémů hygieny pro psy, kteří ze zdravotních důvodů nebo věku, tráví více času doma. Podložky jsou ošetřené s atraktantem a je vhodný pro všechna plemenů psů. Podložky jsou také vhodné pro přepravu psů v klecích.

100% neutralizuje pachy 
netoxický produkt 
 absorbuje a zadržuje moč
zastavuje růst bakterií
Podložky obsahují šest vrstev a jsou vyrobeny z uhlíkových vláken a buničin, které spolu s účinými polymetry mají zlepšenou schopnost absorbovat pachy a zadržovat tekutinu. Uhlíková vlákna přirozeně zadržují pachy. Vnější část je vyrobena z plastové folie a zabraňuje úniku kapalin, a tím chrání povrch při usazení podložky na koberec nebo dřevěnou podlahu či dlažbu. Podložka by měla být umístěna na předem stanoveném místě, tak aby strana tkáně byla položena směrem nahoru. 

Složení: celulóza, bavlna, polymery

Skladujte na suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek je určen výhradně pro domácí zvířata.