OPTIMAnova dog ADULT MINI DIGEST. GF - králík, bez OBILOVIN pro malá a trpaslíčí plemena 2kg

Vaše nákupní cena
394 Kč (343 Kč bez DPH)
Skladem

Kvalitní, superpremiové krmivo pro dospělé psy malých s citlivým trávením z králíka a brambor, GRAIN FREE - bez obilnin.

OPTIMA nova dog ADULT MINI DIGESTIVE - mimořádně kvalitní, superpremiové krmivo pro dospělé psy malých s citlivým trávením z králíka a brambor, GRAIN FREE - bez obilnin. OPTIMA nova - superprémiové krmivo obsahující 40% čerstvého nikdy nemraženého králičího masa, přidávaného přímo při výrobě pomocí… Více

Kód: juk11717-2kg
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

OPTIMA nova dog ADULT MINI DIGESTIVE - mimořádně kvalitní, superpremiové krmivo pro dospělé psy malých s citlivým trávením z králíka a brambor, GRAIN FREE - bez obilnin.

OPTIMA nova - superprémiové krmivo obsahující 40% čerstvého nikdy nemraženého králičího masa, přidávaného přímo při výrobě pomocí unikátního systému F.M.I.S (Fresh Meat Injection System) + 25% králičí moučky. Vyrobeno za pomoci holistických ingrediencí s využitím konceptu monoproteinové diety. Krmivo neobsahuje žádné geneticky modifikované organismy.

PRVOTŘÍDNÍ VLASTNOSTI:
HIGH DIGESTIBILITY: Vysoká stravitelnost živin umožnuje jejich maximální absorpci a využití nutričních prvku, zároveň také stimuluje střevní zdraví.
IMMUNITY CONTROL PROGRAM: Ochranný systém proti rakovině přispívá k rozvoji nervového systému, posiluje imunitní systém a kardiovaskulární zdraví.
ORALCARE: Kombinace dietetické vlákniny a minerálů (vápník/fosfor) má čisticí účinek na zuby. Snižuje se tvorba zubního kamene a bakteriálního povlaku, která zpusobuje nepříjemný zápach dechu.
GASTRIC PROTECTION: Speciální směs složek umožnuje rychlé trávení s minimálním působením na žaludek.
PREBIOTIC EFFECT: Složky s prebiotickým úcinkem (FOS- MoS, rezistentní škrob) stimulují růst/bujení bakterií v trávicím traktu a ty zlepšují střevní zdraví (bifidus efekt).

SLOŽENÍ: Čerstvé králičí (40%), králičí moučka (25%), Brambory (15%), Bílkoviny z bramborových hlíz, Oleje a tuky, Hrášek, Hydrolyzát z králičího masa (5%), Kvasnice, Řepná dužina, Polyfosfát sodíku, Chlorid draselný, Chlorid sodný, Inulin (FOS 1000 mg/kg), Zázvor (1000 mg/kg), Manan- oligosacharidy (260 mg/kg), Extrakt z juky.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein 27,00 %, Hrubý olej a tuky 17,00%, EPA + DHA 440 mg/kg, Hrubá vláknina 2,50 %, Hrubý popel 8,00 %, Vápník 1,20 %, Fosfor 1,00%.

.