OPTIMA Visan PUPPY LAMB & RICE 1kg

Vaše nákupní cena
85 Kč (74 Kč bez DPH)
Skladem

Kompletní krmivo superpremiové kvality pro štěňata a březí či kojící feny s jehněčím masem a rýží (60% masa : 25% čerstvé maso, 32% sušené maso, 3% masový hydrolyzát). Použití čerstvého, velmi snadno stravitelného jehněčího masa coby hlavního zdroje bílkovin a naopak snížení bílkovin s vysokou… Více

Kód: VO006
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu
Kompletní krmivo superpremiové kvality pro štěňata a březí či kojící feny s jehněčím masem a rýží (60% masa : 25% čerstvé maso, 32% sušené maso, 3% masový hydrolyzát).
Použití čerstvého, velmi snadno stravitelného jehněčího masa coby hlavního zdroje bílkovin a naopak snížení bílkovin s vysokou molekulární hmotností zabraňuje do nejvyšší možné míry nebezpečí vzniku potravinových alergií.


OPTIMA je vysoce kvalitní řada krmiv pro psy, ve které je obsaženo 25% čerstvého, nemraženého masa. Firmě Visán to umožňuje unikátní systém F.M.I.S. (Fresh Meat Injection System).

Výrobky Optima se dodávají v moderních obalech z metalické fólie, díky kterým je krmivo uchováno bez přístupu vzduchu, vlhkosti, atd... .Tím zůstává výrobek déle čerstvý, voňavý a chutný.PRVOTŘÍDNÍ VLASTNOSTI :

- zlepšení imunitního systému díky esenciálním mastným kyselinám OMEGA 3 a OMEGA 6

- podpoření trávícího ústrojí pomocí kombinace prebiotik : FOS a MOS

- Ochrana pokožky a srsti díky vyváženému poměru zinku, mědi. vitaminu A a tokoferolů

- dentální péče : vyvážený poměr vápníku a fosforu v kombinaci s dietní vlákninou

- čerstvé maso jako nejlepší zdroj bílkovin, který vytváří snadnější stravitelnost, lepší chutnost a jakost výrobku
SLOŽENÍ:
Čerstvé jehně 25%, rýže, kuřecí olej, sušené jehněčí maso, kukuřice, pšenice, ječmen, řepná dužina, kvasnice, kukuřičný lepek, hydrolyzát zjehněčích jater, bramborová bílkovina,vejce, čekanka, MOS, dihydrogenfosforečnan vápenatý, sůl, chlorid draselný,taurin, karnitin, juka.


NUTRIČNÍ HODNOTY:
Hrubý protein 30%, hrubé tuky 18%, hrubá vláknina 2,5%, hrubý popel 9%, vápník 1,9%, fosfor 1,3%.


Vitamin A 17.000 mj/kg, vitamin D3 2.000 mj/kg, vitamin E (alfa-tokoferol) 140 mg/kg, vitamin C 75 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 10mg/kg, selenium (selenit sodný) 0,5 mg/kg, taurin 100 mg/kg, karnitin 35 mg/kg. Konzervováno přirodními antioxidanty.