Krevety 3 - 5 cm JUKO 500ml

Vaše nákupní cena
80 Kč (71 Kč bez DPH)
Skladem

Sušené krmivo pro psy, kočky, ryby, hlodavce, ptáky a plazy Krevety jsou doplňkovým krmením určeným pro psy, kočky, plazy,  ryby , ptáky a hlodavce. Jedná se o 100% přírodní  produkt s vysokým obsahem vysoce kvalitního a lehce stravitelného proteinu(60 %), Omega 3 nenasycených mastných kyselin… Více

Kód: juk16026
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Sušené krmivo pro psy, kočky, ryby, hlodavce, ptáky a plazy

Krevety jsou doplňkovým krmením určeným pro psy, kočky, plazy,  ryby , ptáky a hlodavce. Jedná se o 100% přírodní  produkt s vysokým obsahem vysoce kvalitního a lehce stravitelného proteinu(60 %), Omega 3 nenasycených mastných kyselin,vápníku a vitamínů.

Ve výživě psů a koček jsou vhodné jako pamlsek, doplněk běžné  potravy zvířat, ale také jako součást potravy při krmení syrovou stravou  BARF.  krevety mají důležitou roli v jejich výživě, protože díky nim doplní široké spektrum vysoce stravitelných živin, které jinak špatně získávají (minerály, vitamíny, antioxidanty, aminokyseliny a mastné kyseliny).

Krevety podporují imunitní systém, kloubní systém, zdravou kůži a  kvalitní srst. Krevety jsou také velmi oblíbené u mořských a suchozemských želv.  Želvy z nich získávají důležité tuky, které jim v běžné potravě často chybí.

 


Složení: Protein 60%, Fat/Tuk 4%, Fiber/Vláknina 3%, Ash/Popel/Popol 17,8%