Konopné POKRUTINY (doplněk stravy pro staré psy, březí/kojící feny a psy v rekonvalescenci) 1kg

Vaše nákupní cena
77 Kč (67 Kč bez DPH)
Skladem

 Za studena lisované konopné pokrutiny (granulované výlisky) Zelená Země s obsahem ideálního poměru esenciálních mastných kyselin. Jsou určeny zejména pro zvířata s váhovým deficitem, pro podporu tvorby svalové hmoty, pro březí feny, nebo pro zvířata v rekonvalescenci a stará zvířata. Pokrutiny… Více

Kód: juk SG69760
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

 Za studena lisované konopné pokrutiny (granulované výlisky) Zelená Země s obsahem ideálního poměru esenciálních mastných kyselin. Jsou určeny zejména pro zvířata s váhovým deficitem, pro podporu tvorby svalové hmoty, pro březí feny, nebo pro zvířata v rekonvalescenci a stará zvířata. Pokrutiny jsou vyráběny lisováním z konopných semínek za studena při teplotě 45 - 48 °C. Neobsahují alergeny, konzervační látky a jsou v bio kvalitě. Konopné pokrutiny jsou známé také pro velké množství rostlinných bílkovin (cca 55 %), měli by být součástí jídelníčku všech zvířat, kteří potřebují vyšší hodnoty bílkovin - senioři, nemocní, zvířata v rekonvalescenci apod. 
Mimo jiné obsahují také vysoce kvalitní rostlinný olej (bio konopný olej), jehož hlavní předností je vyvážený poměr nenasycených mastných kyselin omega 3 a 6, obsah fytosterolů a chlorofylu. Obsažená kyselina gama-linolenová - GLA (1 až 4%), je 100% biologicky využitelná a působí vzájemně podpůrně spolu s EPA a DHA v rybím tuku. Konopný olej patří nejvhodnější doplňkový zdroj omega-3 rostlinného původu. Látky, vitamíny a minerály obsažené v oleji pomáhají udržovat zdravou kůži, hladinu cholesterolu a glukózy v krvi, harmonizují tělesné procesy, a tím podporují přirozenou obranyschopnost zvířete.

 Složení: 100 % konopné výlisky.

 Průměrné výživové hodnoty na 100 g:

Tuky 1,1 g (nasycené 0,4 g), vláknina 23 g, bílkovina 55 g, sůl 0,03 g, sacharidy 4,8 g (cukry 4,4 g).    

 Energetická hodnota: 1235 Kj/ 294Kcal.

 Dávkování: Pro menší zvířata na 10 kg hmotnosti dávkujte 10 g pokrutin denně. Pro koně dávkujte 100 - 500 g pokrutin denně na každých 500 kg hmotnosti. Dávku je nutné přizpůsobit věku a kondici zvířete.

 


Skladování a trvanlivost:

Skladujte v chladu a temnu, při teplotě max. 16 °C. Po otevření max. 5 měsíců možno užívat vnitřně. Poté je produkt vhodný na vnější použití.