KONOPNÉ otruby - doplněk stravy k masu 1kg

Vaše nákupní cena
77 Kč (67 Kč bez DPH)
Skladem

Konopné otruby (slupky) jsou doplňkové krmivo bohaté na vlákninu pro psy, kočky, koně a ryby. Jsou vhodné pro zvířata s váhovým nadbytkem, metabolickým syndromem, či jako doplněk při krmení masem.

Konopné otruby (slupky)  jsou doplňkové krmivo bohaté na vlákninu pro psy, kočky, koně a ryby. Jsou vhodné pro zvířata s váhovým nadbytkem, metabolickým syndromem, či jako doplněk při krmení masem. Jsou vhodné pro koně se sklony ke kolikám, postižené letní vyrážkou či tuhnutím svalů. Jedná se o… Více

Kód: juk SG69504
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Konopné otruby (slupky)  jsou doplňkové krmivo bohaté na vlákninu pro psy, kočky, koně a ryby. Jsou vhodné pro zvířata s váhovým nadbytkem, metabolickým syndromem, či jako doplněk při krmení masem. Jsou vhodné pro koně se sklony ke kolikám, postižené letní vyrážkou či tuhnutím svalů. Jedná se o jemně pomletý obal se zbytky jádra konopného semínka. Tato sypká směs je skvělým zdrojem přírodní nerozpustné vlákniny, nutné pro správnou peristaltiku střev, nutnou pro kvalitní trávení i vylučování. Vláknina pomáhá udržovat zdravou střevní flóru, působí proti zácpě a čistí trávicí soustavu zvířete od usazených zbytků potravy.

 Krmivo obsahuje lehce stravitelné bílkoviny (13 % obsahu) a všech 23 aminokyselin. Sacharidy jsou převážně ve formě vlákniny (75 % obsahu) která je nezbytná pro růst a rozmnožování potřebných buněčných mikroorganismů, které zajišťují trávení a vstřebávání živin z krmné dávky.
Průměrné výživové hodnoty na 100 g: Tuky 3,8 g, vláknina 75 g, bílkovina 13 g, sacharidy 0,4 g.
Ve stopovém množství obsahuje vitamín B1, B3, B6, železo, fosfor, magnesium, zinek.


Doporučené dávkování:

 Pro psy a kočky na 1 kg hmotnosti dávkujte 2 g otrub denně. Dávku je nutné přizpůsobit plemeni, věku a kondici zvířete.

Pro koně o hmotnosti 500 - 600 kg dávkujte 300 - 900 g denně (max.), dle zátěže.

 


Skladování a trvanlivost:

Skladujte v chladu a temnu, při teplotě max. 16°C. Po otevření max. 5 měsíců možno užívat vnitřně. Poté je produkt vhodný na vnější použití.

 


Energetická hodnota:

957 KJ / 235 Kcal.