Kolagenová střívka s játry bal.60g

Vaše nákupní cena
33 Kč (29 Kč bez DPH)
Skladem

Kolagen je funkční doplněk pamlsku, který příznivě působí na chrupavky, kloubní pouzdra, vazivové tkáně, kosti, kůži, srst i stěny oběhového systému. Je to jejich základní stavební zpevňující prvek a je velmi důležitý i pro štěňata a psy v období růstu. Dostatek kolagenu v těle je důležitý i při… Více

Kód: jk45356
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Kolagen je funkční doplněk pamlsku, který příznivě působí na chrupavky, kloubní pouzdra, vazivové tkáně, kosti, kůži, srst i stěny oběhového systému. Je to jejich základní stavební zpevňující prvek a je velmi důležitý i pro štěňata a psy v období růstu. Dostatek kolagenu v těle je důležitý i při poúrazové rekonvalescenci. Kolagen obsahuje ve zvýšené míře aminokyseliny, které se v jiných bílkovinách téměř nevyskytují. Urychluje také regeneraci mikrotrhlin ve svalech, které vznikají zejména vytrvalostní zátěží. Pamlsky s kolagenem jsou důležitým doplňkem ve stravě psa.

Složení: maso a výrobky živočišného původu (z toho kolagen 50 %, drůbeží játra 10 %).

Doplňkové látky: konzervanty.

Analytické složky: hrubý protein 62,6 %, hrubé oleje a tuky 16,7 %, hrubá vláknina 1,2 %, hrubý popel 0,8 %, vlhkost 14,2 %.

Návod k použití: podávejte jako pochoutku za odměnu, zajistěte zvířeti přístup k pitné vodě. Dávkování dle velikosti plemene (max. g/den): XS (1–5 kg) 10 g, S (5–10 kg) 20 g, M (10–20 kg) 40 g, L (20–40 kg) 60 g, XL (40 kg+) 80 g.