Josera SensiCat-94(citlivé trávení)-vážené 1kg

Vaše nákupní cena
122 Kč (109 Kč bez DPH)
Skladem

DOSPĚLÉ KOČKY vhodné i pro kočky citlivé na krmivo

Krmivo pro kočky s chutným kuřecím a rýží, kvalitní omega-3 a omega-6 mastné kyseliny pro lesklou srst a zdravou kůži, pro dospělé kočky, receptura bez ryb Josera Sensi Cat je šetrné a chutné krmivo s drůbežím a rýží. Především pro kočky citlivé na krmivo je tato receptura jako stvořená. Šetrné… Více

Kód: JOSC004/1
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Krmivo pro kočky s chutným kuřecím a rýží, kvalitní omega-3 a omega-6 mastné kyseliny pro lesklou srst a zdravou kůži, pro dospělé kočky, receptura bez ryb Josera Sensi Cat je šetrné a chutné krmivo s drůbežím a rýží. Především pro kočky citlivé na krmivo je tato receptura jako stvořená. Šetrné krmivo s drůbežím a rýží neobsahuje ryby, krmivo s alternativní recepturou, optimální stravitelnost, např. pro citlivé kočky a kočičí fajnšmekry omega-3 & omega-6 mastné kyseliny jsou důležité pro lesklou a hebkou srst a zdravou kůži. Správný poměr fosforu a vápníku, taurin - důležitý pro oči a srdce. Drůbeží v kombinaci s rýží je zdravou a chutnou alternativou k rybím bílkovinám.

Kvůli zachování cenných vlastností jsou granule baleny do praktického znovuuzavíratelného sáčku AromaSafe.

Složení:

Drůbeží masová moučka, kukuřice, rýže, řepa, drůbeží tuk, řepné řízky, drůbeží protein-hydrolyzovaný, kukuřičný protein-glutan, drůbeží játra-sušená, mononatriumfosfát chloridu draselného.

Deklarované jakostní znaky:

Hrubý protein 33,0%, hrubý tuk 18,0%, hrubá vláknina 2,0%, hrubý popel 7,5%, vápník 1,30%, fosfor 1,20%, hořčík 0,09%.

Doplňkové látky: vitamín A (18.000 m.j./kg), vitamín D3 (1.800 m.j./kg), vitamín E (220 mg/kg), 1600mg Taurin, 170mg železo, (železitan (II)sulfát Monohydrát), 150mg zinek (chelátu zinku a glicinu hydrátu), 15mg mangan (Mangan-(II)-oxid, Hydrát), 18mg měď (chelátu mědi a glycinu hydrátu), 1,80 mg jód (E2), 0,23mg selen (E8).

Dbejte na dostatek čerstvé pitné vody.