Josera Minette kitten 10kg

Vaše nákupní cena
1 175 Kč (1 049 Kč bez DPH)
Skladem

KOŤATA, BŘEZÍ A KOJÍCÍ KOČKY

Josera Minette krmivo pro rostoucí, březí a kojící kočky. Nejlepší zdroj proteinů pro zdravý růst, obsahuje taurin a vitamín E, lehce stravitelné. Právě v době růstu je důležitý příjem krmiva s optimálním obsahem živin. Josera Emotion Minette je krmivo bohaté na energii, dobře stravitelné a… Více

Kód: JOSC0011
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Josera Minette krmivo pro rostoucí, březí a kojící kočky. Nejlepší zdroj proteinů pro zdravý růst, obsahuje taurin a vitamín E, lehce stravitelné. Právě v době růstu je důležitý příjem krmiva s optimálním obsahem živin. Josera Emotion Minette je krmivo bohaté na energii, dobře stravitelné a obzvláště chutné pro rostoucí, ale také březí a kojící kočky. Taurin pozitivně olivňuje látkovou výměnu a je důležitý pro dobrý zrak a zdravé srdce. Optimální obsah vitamínů, minerálů a stopových prvků podporuje zdravý vývoj malých koček.

Kvůli zachování cenných vlastností jsou granule baleny do praktického znovuuzavíratelného sáčku AromaSafe.

Složení:

Drůbeží masová moučka, drůbeží tuk, kukuřice, rýže, řepné řízky, lososová moučka, kukuřičný protein-glutan, drůbeží protein-hydrolyzovaný, drůbeží játra - sušená, chlorid draselný, mononatriumfosfát.

Deklarované jakostní znaky:

Hrubý protein 35,0%, hrubý tuk 22%, hrubá vláknina 2,0%, hrubý popel 7,0%, vápník 1,30%, fosfor 1,20%, hořčík 0,09%. Nutriční doplňkové látky v 1kg: 18.000 I.E. vitamín A, 1.800 I.E. vitamín D3, 220mg vitamín E 1.600mg Taurun, 175mg železo (železitan (II) sulfát Monohydrát), 150mg zinek (chelátu mědi a glycunu hydrátu), 1,80mg jód (E2), 0,23mg selen (E8).

Dbejte vždy na dostatek čerstné pitné vody!