IMAGINE SENSITIVE losos+brambor 1kg

Vaše nákupní cena
125 Kč (109 Kč bez DPH)
Skladem

Imagine SENSITIVE - VYVÁŽENÁ A KOMPLETNÍ DIETA pro velmi citlivé psy Imagine Adult Sensitive je založený na rybě, která je v tomto výrobku jediným zdrojem živočišného proteinu, díky kterému je toto krmivo ideální pro psy kteří jsou náchylní nebo trpí nějakým druhem potravinové alergie. Kuřecí tuk … Více

Kód: I0019 juk8480/1
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu
Imagine SENSITIVE - VYVÁŽENÁ A KOMPLETNÍ DIETA pro velmi citlivé psy

Imagine Adult Sensitive je založený na rybě, která je v tomto výrobku jediným zdrojem živočišného proteinu, díky kterému je toto krmivo ideální pro psy kteří jsou náchylní nebo trpí nějakým druhem potravinové alergie. Kuřecí tuk (bohatý na kyselinu linolovou přispívající k ochraně srsti, kůže a sliznice) a brambor jsou hlavními zdroji energie, brambory poskytují jeden z nejsnadněji stravitelných škrobů a proteinů, které jsou nejméně alergizující.
Mimo jiné Imagine Adult Sensitive obsahuje prospěšné optimální procento Omega 3 - 6 nenasycených masných kyselin, což je ideální pro zdravé fungování imunitního systému a obsahuje také speciální minerály a dietní vlákniny, které jsou prospěšné pro zdravou ústní dutinu. Krmivo je připravené s přírodními antioxidanty.

SLOŽENÍ: Čerstvý losos (>40%), lososová moučka, kuřecí tuk, brambory, rýže, extrakty rostlinného proteinu, ryba, pivovarské kvasnice, řepné řízky, čekanka, lososový hydrolyzát, lněné semínko, sůl, methionin zinečnatý, minerály, chlorid draselný, MOS, výtažky z citrusů, taurin, karnitin a juka.

NUTRIČNÍ HODNOTY:Protein 28 %, tuk 18 %, vláknina 2,3 %, popel 7,2 %, vápník 1,1 %, fosfor 0,8 %. Vitamin A 20 000 UI/Kg, vitamin D3 1 500 UI/Kg, vitamin E (alfa tokoferol) 650 mg/Kg, vitamin C 315 mg/Kg. Měď (síran měďnatý-pentahydrát) 8,3 mg/Kg.

KRMNÝ NÁVOD: Když Váš pes přechází na jiné dietní krmivo, doporučuje se nové krmivo postupně přidávat k jeho stávající potravě první 3 dny. Denní krmnou dávku rozdělte do dvou porcí. Doporučené množství je uvedené v tabulce denního dávkování. Váš pes může jíst více nebo méně v závislosti na jeho věku, povaze a množství aktivity, proto musíte přizpůsobit denní porce, které jsou uvedené v tabulce, individuálnímu charakteru Vašeho psa. Ujistěte se, že Váš pes má vždy přístup k čerstvé pitné vodě.