Imagine Puppy Medium 12,5kg

Vaše nákupní cena
1 110 Kč (965 Kč bez DPH)
Skladem

Kompletní výživa pro štěňata středních plemen od 2 do 12 měsíců věku. Ideální také pro březí a kojící feny středních plemen. - vyrovnaná směs biologicky vysoce hodnotných bílkovin a snadná stravitelnost podporují u štěňat lepší vývoj, údržbu a zotavování svalstva. - přítomnost… Více

Kód: I00153 juk8764
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu
Kompletní výživa pro štěňata středních plemen od 2 do 12 měsíců věku. Ideální také pro březí a kojící feny středních plemen.

- vyrovnaná směs biologicky vysoce hodnotných bílkovin a snadná stravitelnost podporují u štěňat lepší vývoj, údržbu a zotavování svalstva.
- přítomnost mannanooligosacharidů (MOS), zdroje EPA a DHA mastných kyselin, citrusové extrakty s bioflavonoidy a přírodní anti.oxidační systém podporují maximální rozvoj imunitního systému u štěňat
- zlepšuje mikrobiologickou flóru trávící soustavy, díky prebiotickému účinku frukto-oligosacharidů (FOS), a to zvýšením poměru prospěšných mikroorganizmů v trávící soustavě, a mannano-oligosacharidů (MOS), které usnadňují odstraňování zhoubných střevních mikroorganizmů a stimulují střevní imunitu.
- extra doplněk zinku, vitaminu A a biotinu podporuje zlepšení optimálního stavu pokožky, srsti a sliznic.

SLOŽENÍ :
čerstvé kuřecí maso (40%), drůbeží moučka, rýže, kuřecí tuk, bramborová bílkovina, kvasnice, kukuřice, řepná dužina, hydrolizát kuřecích jater, rybí mooučka, lněné semínko, vejce, chlorid draselný, sůl , inulin (FOS), manno-oligosacharidy (MOS), rybí ruk, methionin zinku, výtažky z citrsových plodů, taurin, extrakt z jukym karnitin, lutein.

ROZBOR SLOŽENÍ :
protein 30%, tuky a oleje 19%, vláknina 2%, popel 7,5%, vápník 1,5%, fosfor 1%, draslík 0,59%, hořčík 0,16%

PŘÍMĚSI :
vitamin A 17,500 UI/kg, vitamin D3 2,000 UI/kg, vitamin E (alfa-tokoferol) 350mg/kg, vitamin C 110mg/kg, biotin (vit. H) 0,33 mg/kg, thiamin (vit. B1) 8,60 mg/kg, kyselina listová 1,40mg/kg, měĎ (síran měďnatý pentahydrát) 8,80mg/kg, železo (síran) 216mg/kg, zinek (methionin a oxid) 119 mg/kg, selenium 0,51 mg/kg, taurin 500mg/kg, karnitin 80mg/kg.