IMAGINE MATURE (SENIOR) 12.5kg

Vaše nákupní cena
1 085 Kč (943 Kč bez DPH)
Skladem

Imagine Adult Senior je díky své prvotřídní receptuře, která je 100% kompletní a vyvážená ideální krmivo pro dospělé psy jakéhokoliv plemene starší 7 let. Krmivo je obohacené o dietní vlákniny a pektiny, které přispívají snazšímu průchodu trávícím traktem. Tento produkt je obohacen o taurin a… Více

Kód: I0022 juk8387
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu
Imagine Adult Senior je díky své prvotřídní receptuře, která je 100% kompletní a vyvážená ideální krmivo pro dospělé psy jakéhokoliv plemene starší 7 let.
Krmivo je obohacené o dietní vlákniny a pektiny, které přispívají snazšímu průchodu trávícím traktem. Tento produkt je obohacen o taurin a karnitin, tyto složky chrání zrak a srdeční činnost jako "metabolický ochránce ".
Imagine Adult Senior má také významný "omlazující" účinek, protože je bohatý na přírodní antioxidanty jako jsou tokoferoly, vitamin E, vitamin C, citrusové bioflavonoidy a jiné.
Navíc toto krmivo má všechny výhody optimálního poměru Omega 3 - Omega 6 nenasycených masných kyselin, které pomáhají zvýšit imunitní obraný systém na maximum a speciální struktura minerálů a dietní vlákniny udržují zdravou dutinu ústní.


SLOŽENÍ:
Čerstvé kuře (>40%), cereálie, drůbeží moučka, kuřecí tuk, řepné řízky, drůbeží hydrolyzát, pivovarské kvasnice, sůl, čekanka (FOS), lněné semínko, chlorid draselný, methionin zinečnatý, vejce, MOS, citrusové extrakty, monokalcium fosfát taurin, karnitin, juka, glukosamin a chondroitinsulfát.


NUTRIČNÍ HODNOTY:
Protein 27 %, tuk 13,5 %, vláknina 3,3 %, popel 6,5 %, vápník 1,0 %, fosfor 0,8 %.
Vitamin A 21 000 UI/Kg. Vitamin D3 1 400 UI/Kg. Vitamin E (alfa tokoferol) 500 mg/Kg. Vitamin C 300 mg/Kg. Měď (síran měďnatý-pentahydrát) 10 mg/Kg.


KRMNÝ NÁVOD:
Když Váš pes přechází na jiné dietní krmivo, doporučuje se nové krmivo postupně přidávat k jeho stávající potravě první 3 dny. Denní krmnou dávku rozdělte do dvou porcí. Doporučené množství je uvedené v tabulce denního dávkování. Váš pes může jíst více nebo méně v závislosti na jeho věku, povaze a množství aktivity, proto musíte přizpůsobit denní porce, které jsou uvedené v tabulce individuálnímu charakteru Vašeho psa.

Ujistěte se , že Váš pes má vždy přístup k čerstvé pitné vodě. Uchovejte produkt na chladném a suchém místě.