IMAGINE LIGHT 12,5kg

Vaše nákupní cena
1 150 Kč (1 000 Kč bez DPH)
Skladem

Imagine LIGHT - VYVÁŽENÁ A KOMPLETNÍ DIETA Imagine Adult Light je díky své prvotřídní receptuře, která je 100% kompletní a vyvážená, ideální krmivo pro dospělé psy všech plemen, kteří mají sklon k nadváze. Granule jsou křupavější, snadněji se žvýkají a pomáhají lepšímu zažívání u starších psů.… Více

Kód: I0021 juk7995
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu
Imagine LIGHT - VYVÁŽENÁ A KOMPLETNÍ DIETA

Imagine Adult Light je díky své prvotřídní receptuře, která je 100% kompletní a vyvážená, ideální krmivo pro dospělé psy všech plemen, kteří mají sklon k nadváze.
Granule jsou křupavější, snadněji se žvýkají a pomáhají lepšímu zažívání u starších psů. Imagine Adult Light byl vyvinut zkušenými veterináři a experty na výživu, cílem je poskytnout psovi krmivo s vysokým obsahem dietní vlákniny a pomoci mu udržet si správnou váhu. Optimální vyváženost mezi proteiny a tuky zabezpečuje, že pokud bude pes krmen dlouhodobě tímto krmivem, zůstane štíhlý. Toto krmivo také pomáhá v boji se zubním kamenem díky pečlivému výběru vysoce kvalitních surovin. Tento produkt také obsahuje zvláštní doplněk, kterým je karnitin, ten slouží jako aktivátor "metabolizovaného spalování tuků". Krmivo je připravené s přírodními antioxidanty.

SLOŽENÍ:
Čerstvé kuře (>30%), cereálie, drůbeží moučka, řepné řízky, kuřecí tuk, drůbeží hydrolyzát, pivovarské kvasnice, sůl, čekanka (FOS), chlorid draselný, methionin zinečnatý, vejce, MOS, citrusové extrakty, monokalcium fosfát, taurin, karnitin, juka, glukosamin a chondroitinsulfát.

NUTRIČNÍ HODNOTY:
Protein 21 %, tuk 10 %, vláknina 3,3 %, popel 7,5 %, vápník 1,1 %, fosfor 0,8 %.
Vitamin A 21 000 UI/Kg. Vitamin D3 2 000 UI/Kg. Vitamin E (alfa tokoferol) 375 mg/Kg. Vitamin C 260 mg/Kg. Měď (síran měďnatý-pentahydrát) 10 mg/Kg.

KRMNÝ NÁVOD:
Když Váš pes přechází na jiné dietní krmivo, doporučuje se nové krmivo postupně přidávat k jeho stávající potravě první 3 dny. Denní krmnou dávku rozdělte do dvou porcí. Doporučené množství je uvedené v tabulce denního dávkování. Váš pes může jíst více nebo méně v závislosti na jeho věku, povaze a množství aktivity, proto musíte přizpůsobit denní porce, které jsou uvedené v tabulce, individuálnímu charakteru Vašeho psa.

Ujistěte se, že Váš pes má vždy přístup k čerstvé pitné vodě. Uchovejte produkt na chladném a suchém místě.