FORMA 360 MATURE (senior) kuře med/maxi 12kg

Vaše nákupní cena
1 098 Kč (980 Kč bez DPH)
Skladem

  Speciální krmivo pro seniory středních a velkých plemen. Kontrola váhy , proteinů, vlákniny, tuků. Rybí olej – zdroj mastných kyselin Omega 3, pro podporu oběhového systému, pro zdravou kůži a lesklou srst. Fruktooligosacharidy  (FOS), řízky z čekanky s  probiotickým účinkem. Bohaté na vitamíny E… Více

Kód: 323-1gjd772722E
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

 

Speciální krmivo pro seniory středních a velkých plemen.

Kontrola váhy , proteinů, vlákniny, tuků.

Rybí olej – zdroj mastných kyselin Omega 3, pro podporu oběhového systému, pro zdravou kůži a lesklou srst.

Fruktooligosacharidy  (FOS), řízky z čekanky s  probiotickým účinkem.

Bohaté na vitamíny E a C.

Přírodní byliny s antioxidačními účinky.

Glukosamin - proti bolesti a zánětu  při artróze kloubů, podporuje činnost chrupavky.

Proteiny 23%,Tuky 11%, Kuře 15%, Rýže 15%


FORMA 360 je řada super prémiového krmiva se speciální formulí  PRO VITAL a SYNOX 3D, splňující všechny fyziologické potřeby psa, dodávající zdraví a ochranu organismu s ohledem na jeho velikost a fyzickou kondici.

Produkty FORMA 360 jsou charakterizovány inovační FORMULÍ 360 se speciální směsí nutričních ingrediencí a botanických extraktů dávající vyjímečné výsledky :

•Podpora pro kosti a chrupavky (obsahuje glukosamin a chondroitin)

•Podpora oběhového systému  (díky obsahu rybího oleje).

•Podporuje lesklou srst a zdravou kůži (obsahuje rybí olej – jeho základní složkou jsou omega 3 mastné kyseliny)
 
•Probiotický účinek (součástí krmiva jsou fruktooligosacharidy, které slouží jako potrava laktobacilům a jiným mléčným bakteriím, čímž podporují jejich růst a udržují tak zdravou střevní mikroflóru).
 
•Antioxidační , detoxikační a protizánětlivé schopnosti (vzorec obsahuje vitamíny a přírodní extrakty s antioxidačními účinky)
 
Kompletní vývoj tohoto krmiva je dílem vědeckého týmu Boloňské university, Katedry veterinárního lékařství, prováděný na základě posledních poznatků z oblasti výživy zvířat.

SYNOX3D - PŘIROZENÁ OCHRANA PROTI STÁRNUTÍ BUNĚK.
SYNOX 3D je směs vyvážených extraktů z rostlin GMO – Free (bez genetické modifikace organismu) ve své přirozené formě (rozmarýn, hroznové víno, kurkuma, citrusové plody, hřebíček)

SYNOX 3D je bohatý na antioxidanty rozpustné ve vodě i v tuku (kyselinu carnosinovou, proantocianidy, curcuminoidy, naringin a eugenol).

Originalita SYNOX 3D je výsledkem intenzivního výzkumu, především tříletého screeningu 134 extraktů rostlin.Významně snížuje produkci potenciálně toxických látek (MDA), které přispívají k buněčnému stárnutí.

SYNOX 3D je exkluzivní směs bylin, které mají velkou antioxidační kapacitu – mimořádnou schopnost pohlcovat neustále vznikající škodlivé volné radikály. Účinnost této směsi je oproti jiným běžným složkám krmiva (např. vitamínům) veliká. Unikátní synergická kombinace bylinných extraktů s hodnotou ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity) je vyšší, než jsou celkové hodnoty jednotlivých složek. Potenciál této směsi je prokazatelně 3,5 krát účinnější, ve srovnání s vitamíny. 

SYNOX 3D stimuluje přirozenou ochranu proti volným radikálům ,podporuje endogenní produkci enzymů , podílejících se na neutralizaci volných radikálů.Volné radikály jsou nestabilní molekuly s jedním nebo více volných elektronů, které se vážou na jiné zdravé molekuly. Toto může často nezvratně poškodit zdravé molekuly. Buňky jsou vybavené mechanizmem, který je chrání před volnými radikály a to tak, že používají molekuly bohaté na elektrony. Tyto molekuly se nazývají antioxidanty jako např. vitaminy A, C a E a ostatní antioxidanty (jako je směs SYNOX3D). Tyto molekuly neutralizují volné radikály. Kromě antioxidační ochrany buněk, SYNOX3D podporuje endogenní (vnitřní) produkci a obnovu antioxidantů, které vytváří samotné tělo. SYNOX3D tedy podporuje zdravé buněčné bujení a životnost tím, že poskytuje ochranu DNA buněk.

SYNOX 3D napomáhá v boji proti buněčnému stresu, který může zapříčinit častý výskyt degenerativních stavů spojených se špatnou funkcí buněk. Buněčný stres pochází obzvláště z volných radikálů.

SYNOX 3D  zlepšuje účinnost mastných kyselin Omega 3 , které podporují řadu tělesných funkcí (kloubních, proti zánětlivých, kognitivních a chrání před poškozením volnými radikály při oběhu krve).

SYNOX 3D  napomáhá a eliminuje stárnutí buněk a značně sníží produkci potenciálně toxických látek, které ke stárnutí buněk přispívají.

 PŘEDSTAVUJI SE VÁM:

Jsem speciální granule PRO-VITAL , vyráběná inovativní patentovanou technologií. Jsem smíchána s krmivem produktové řady FORMA 360, čímž ho povyšuji nad běžná super prémiová krmiva a napomáhám k většímu rozvoji a udržení zdraví našich čtyřnohých přátel. Výrobní proces probíhá při nižších teplotách než při klasické výrobě granulí, čímž se neznehodnocují důležité živiny, ale naopak se zachovávají všechny důležité nutriční vlastnosti krmiva specifikované formulí PRO-VITAL.

SLOŽENÍ: Dehydrované kuřecí maso 15%, rýže 15%, kukuřičná moučka, rybí moučka, sušené řepná dužina, živočišný tuk, ječmen, rybí olej 1,2%, fruktooligosacharidy (FOS) 1%, řízky ze sušené čekanky 1%, kukuřičný lepek, pivovarské kvasnice, sušená vejce,  fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, chlorid sodný, yucca schidigera, glukosamin (400 mg/kg), produkty získané ze zpracování bylin (hřebíček, citrusové plody, hroznové víno, rozmarýn, kurkuma) 0,03%, sulfát chondroitinu (100 mg/kg).

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein 23%, hrubé olej a tuky 11%, hrubá vláknina 2,5%, hrubý popel 6,4%, vápník 1,1%, fosfor 0,8%, Magnesium 0,25%, Sodík 0,33%, Draslík 0,62%. Metabolizovatelná energie 3.300 kcal/kg.

Nutriční přísady: Vitamín A 23.000 m.j./kg,  Vitamín D3 1.850 m.j./kg, Vitamín E  (All-rac-alfa-tokoferol acetát) 530g/kg, Vitamín B1 (thiamin mononitrát) 1,3 mg/kg,  Vitamín B2 (riboflavin) 6mg/kg, Vitamín B6 1,3 mg/kg, Vitamín B12 0,03 mg/kg, kyselina nikotinová 14mg/kg, kyselina panthothenová (vápník D –panthothenát) 13mg/kg, Vitamín C (askorbyl monofosfát sodný a vápenatý) 100mg/kg, biotin 0,28 mg/kg,  cholinchlorid 1.500mg/kg, L- karnitin 200 mg/kg, Taurin 1000 mg/kg, chelát železa a aminokyselin n-hydrát 350mg (železo 110mg), železitý chelát hydratovaných kyselin 200 mg/kg (železo 32 mg/kg), pentahydrát síranu měďnatého 48 mg/kg (měď 12 mg/kg), síran manganatý monohydrát  21mg/kg (mangan 6,5mg/kg), chelát manganu a aminokyselin n-hydrát 200 mg (mangan 32 mg/kg), síran zinečnatý monohydrát 500mg/kg (zinek 175 mg/kg), chelát zinku hydratovaných kyselin 200 mg (zinek 36 mg/kg), jodičnan vápenatý bezvodý 6,4 mg/kg (jód 4mg/kg), selenid sodný 0,75mg/kg (selen 0,34 mg/kg). Barviva, Antioxidanty povolené v EU.

doporučená dávka:
  
váha zvířete       denní dávka   
10-13Kg             140-160g
15-18Kg             180-220g       
20-23Kg             240-280g
25-28Kg             310-350g
 
ZDARMA k originál balení 12kg konzerva 400g Forma360 (hrubá masová pasta) s vysokým obsahem masa 95% 

Složení: maso a živočišné produkty, rostlinné oleje a tuky, výtažky z léčivých bylin (hřebíček, citrusové plody, vinná réva, rozmarýn, kurkuma) 0,015%. Analytické složky: vlhkost 82%, hrubý protein 8%, hrubé oleje a tuky 4,5%, hrubý popel 2,5%, hrubá vláknina 0,5%.

 TIP PRO VÝŽIVNĚJŠÍ A CHUTNĚJŠÍ KRMENÍ

Podle posledních výzkumů ve výživě začali přední výrobci granulovaných krmiv pro zvířata vyvíjet speciální masové pasty, které se doporučují přimíchat ke každé denní dávce krmiva. Oproti tomu, že přidávání syrového masa ke granulím se důrazně nedoporučuje, tyto masové pasty jsou vyvinuty a vyrobeny s ohledem na to, aby nenarušily zvířecí  trávení, ale naopak dodaly granulovanému krmivu látky, o které díky technologii výroby přichází. Díky specifické výrobě těchto past jsou zachovány bakterie, enzymy a vitamíny které obsahuje syrové maso a jsou pro přirozené trávení důležité, ale navíc je takto připravené jídlo pro vašeho mazlíčka daleko voňavější a chutnější. I my máme raději rozmanitější než jednotvárnou stravu, a tímto způsobem můžeme i svému psovi nebo kočce dopřát to samé. Denní doporučená dávka: přimíchat 1-2 kávové lžičky dle velikosti zvířete. O toto množství lze snížit podávanou dávku krmiva.