FORMA 360 GF(bez obilovin) KUŘE+KRUTA med/max. 5L

Vaše nákupní cena
365 Kč (317 Kč bez DPH)
Skladem

Praktické balení v 5litrovém kyblíku s víkem. Kuřecí a krůtí, jako hlavní bílkovina živočišného původu.Grain Free neboli Granule pro psy bez obilovin jsou granule určeny těm z vás, kteří respektujete svého psa jako masožravce. Ten ve volné přírodě přirozeně obiloviny nežral a důležitou vlákninu… Více

Kód: gjd772822-0-77282K5
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Praktické balení v 5litrovém kyblíku s víkem.

Kuřecí a krůtí, jako hlavní bílkovina živočišného původu.Grain Free neboli Granule pro psy bez obilovin jsou granule určeny těm z vás, kteří respektujete svého psa jako masožravce. Ten ve volné přírodě přirozeně obiloviny nežral a důležitou vlákninu přijímal například pozřením natrávené pícniny v obsahu žaludku ulovené zvěře.
 
Výrobní proces a tepelná úprava syrového masa v našich produktech je navržen tak, aby byla zajištěna maximální šetrnost a maximální stravitelnost proteinů: díky eliminaci vody má stejná váha našich výrobků šestkrát vyšší koncentraci proteinů než čerstvé maso.

NEOBSAHUJÍ BARVIVA, KONZERVAČNÍ LÁTKY A MAJÍ PŘIROZENOU CHUŤ.
Význam Grain Free:

Pes obiloviny ke svému životu nepotřebuje, jeho trávící systém totiž nedokáže škroby v nich obsažené zpracovat a ty psím trávicím ústrojím pouze projdou. Obiloviny jsou sice zdrojem důležité vlákniny, vitamínů a minerálů, ale v zásadě se krmení psů granulemi s vysokým obsahem obilovin nedoporučuje. Výjimku tvoří pouze psi s vysokou fyzickou aktivitou a také hůře přibírající psi, kteří mají problém dostat se běžným krmením na svou ideální váhu. U těch je zastoupení obilovin v krmivu vhodné.

Grain Free bezobilné krmivo by měli mít ve svém jídelníčku zařazení psi, kteří jsou citlivější na složení krmiva, u kterých se vyskytly střevní problémy, nebo kteří se nadměrně drbou nebo trpí kožní vyrážkou. Tyto rizikové skupiny totiž na obiloviny v krmivu reagují celkovým podrážděním, a často i alergickou reakcí.

Máte-li doma psa s alergií či potravinovou intolerancí na některou složku krmiva, mohla by vás zajímat řada PET360 Grain Free