FORMA 360 dog adult VEPŘOVÉ + rýže medium 12kg

Vaše nákupní cena
998 Kč (868 Kč bez DPH)
Skladem

 Superprémiové krmivo pro dospělé psy středních plemen obsahující 75% vepřového proteinu. Pořádná dávka vepřového maso a lehce stravitelná rýže, doplněného sušenou řepou, pivovarskými kvasnicemi, lososovým olejem, Jukou a exkluzivní směsí rostlinných výtažků bez GMO (citrusové plody, rozmarýn,… Více

Kód: 320-1gjd772352
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

 Superprémiové krmivo pro dospělé psy středních plemen obsahující 75% vepřového proteinu. Pořádná dávka vepřového maso a lehce stravitelná rýže, doplněného sušenou řepou, pivovarskými kvasnicemi, lososovým olejem, Jukou a exkluzivní směsí rostlinných výtažků bez GMO (citrusové plody, rozmarýn, hřebíček a kurkuma).

Doporučujeme sportovním psům ( např. závodících v psích spřeženích,  loveckým psům v době honů atd.), psům pobývajícím celoročně venku a psím juniorům. Krmiv obsahující vepřové maso je velmi málo, proto mohou být přijatelná pro alergiky. Je méně pravděpodobné aby byli pejsci alergičtí na potravinu, se kterou se ještě nesetkali. Nedoporučujeme pejskům s nadváhou.

Forma dog adult vepřové + rýže medium 12kg - Superprémiové krmivo pro dospělé psy středních plemen

živočišná bílkovina * 75% vepřového proteinu  –  jediný živočišný zdroj proteinů
rybí olej – zdroj mastných kyselin Omega 3, pro podporu oběhového systému, pro zdravou kůži a lesklou srst
Fruktooligosacharidy  (FOS), řízky z čekanky s  probiotickým účinkem
bohaté na vitamíny E a C
přírodní byliny s antioxidačními účinky
Glukosamin - proti bolesti a zánětu  při artróze kloubů, podporuje činnost chrupavky
* ve srovnání s celkovým příjmem bílkovin
 

Produkty FORMA 360 jsou charakterizovány inovační FORMULÍ 360 se speciální směsí nutričních ingrediencí a botanických extraktů dávající výjimečné výsledky :

Podpora pro kosti a chrupavky (obsahuje glukosamin a chondroitin)
Podpora oběhového systému  (díky obsahu rybího oleje).
Podporuje lesklou srst a zdravou kůži (obsahuje rybí olej – jeho základní složkou jsou omega 3 mastné kyseliny) 
Probiotický účinek (součástí krmiva jsou fruktooligosacharidy, které slouží jako potrava laktobacilům a jiným mléčným bakteriím, čímž podporují jejich růst a udržují tak zdravou střevní mikroflóru). 
Antioxidační , detoxikační a protizánětlivé schopnosti (vzorec obsahuje vitamíny a přírodní extrakty s antioxidačními účinky).  
Doporučuje legenda mezi českými mushery Roman Novotný, jediný účastník všech ročníků  prestižního závodu  ŠEDIVÁČKŮV LONG

Kompletní vývoj tohoto krmiva je dílem vědeckého týmu Boloňské university, Katedry veterinárního lékařství, prováděný na základě posledních poznatků z oblasti výživy zvířat.