Fernhaltspray – zákazový sprej TRIXIE 175ml

Vaše nákupní cena
98 Kč (81 Kč bez DPH)
Skladem

•Stop sprej na ochranu míst a věcí, před něžádoucím zněčišťováním a poškozováním psem či kočkou. Sprej je určen pro vnitřní i venkovní použití. •Sprej nastříkáme na místo nebo věc, kterou chceme ochránit před něžádoucím zněčištěním či poškozením psem nebo kočkou. •Sprej svým složením bude domácí… Více

Kód: ZO001 trix2928
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

•Stop sprej na ochranu míst a věcí, před něžádoucím zněčišťováním a poškozováním psem či kočkou. Sprej je určen pro vnitřní i venkovní použití. •Sprej nastříkáme na místo nebo věc, kterou chceme ochránit před něžádoucím zněčištěním či poškozením psem nebo kočkou. •Sprej svým složením bude domácí mazlíčky odpuzovat od tohoto místa. Pro člověka je vůně příjemná. Sprej nanášejte ve vzdálenosti cca 30 cm na určené místo.

odpuzuje psy a kočky od ošetřené oblasti
pro vnitřní i vnější použití
chrání nábytek a jiné předměty před nežádoucím znečišťováním, poškrábáním či okusováním
příjemná vůně
aktivní látky: methyl-nonyl-keton 24 g/kg, geraniol 3 g/kg
obsah: 175 ml
Návod k použití: Sprej nastříkáme na místo nebo věc, kterou chceme ochránit před nežádoucím znečištěním či poškozením psem nebo kočkou ze vzdálenosti cca 30 cm pomocí 2 až 3 stříknutí. Nestříkejte přímo na kytky a citlivé objekty. V tomto případě nasprejujte malý hadřík a zavěste k místu, které chcete ochránit. V létě opakujte nanášení max. 5 krát.

Upozornění: Zbytky přípravku lze umýt běžným univerzálním čističem.