Botička pro psa Manmat Komfort vel.M(š.72mm)

Vaše nákupní cena
115 Kč (95 Kč bez DPH)
Skladem

Botička pro ochranu tlapek psa při sportu, ale i při zranění(uchtáníte tlapku před nečistotami a problémy s tím spojenými). Pro typ botiček Komfort je použita technologie impregnace textilu polymerovou vrstvou. Tato impregnace nepropouští vodu, na rozdíl od klasického typu botiček. Odolnost proti… Více

Kód: TKB0936
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu
Botička pro ochranu tlapek psa při sportu, ale i při zranění(uchtáníte tlapku před nečistotami a problémy s tím spojenými). Pro typ botiček Komfort je použita technologie impregnace textilu polymerovou vrstvou. Tato impregnace nepropouští vodu, na rozdíl od klasického typu botiček. Odolnost proti oděru a nesmekavost zajistí povrchová úprava polymerovým granulátem. Botička netuhne(v zimě) a nemění vlastnosti do – 50° C. Cena v ceníku je za 1 kus.


Předností našeho typu je, že protikus pro suchý zip, který tvoří celý povrch botičky. Tím je zajištěno dokonalé ovinutí po celém obvodu a pevné upnutí botičky, takže botička skvěle drží na tlapce.Cena v ceníku je za 1 kus.

Určení velikosti botičky.
Míra v mm je vnitřní rozměr botičky. To znamená plochá botička ležící na stole. Tento údaj používáme proto, že každý pes má jiný poměr šířky a výšky tlapky. Podle tohoto rozměru doporučuji zhotovit papírový model a odzkoušet si ho.

Příklad: botička M – vnitřní rozměr 72 mm. Papír šířka 144 mm přeložit na polovinu, volné konce přelepit z vnějšku aby vznikl tunýlek a ten zkusit natáhnout na tlapku. Botička může být nepatrně volnější kvůli snadnějšímu navlékání(popř.chcete-li navlékat na zraněnou tlapku počítejte i s místem pro obvaz).